Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 1.ZŽ, 22.4.2006, KSU, Mistrovství Moravy


D12B 3.10 km, 155 m, 10 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 43.48

2. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 48.57 + 5.09

3. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 53.11 + 9.23

4. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 54.06 +10.18

5. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 55.52 +12.04

6. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 59.47 +15.59

7. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 61.25 +17.37

8. Kociánová Barbora TZL9454 C SKOB Zlín 62.02 +18.14

9. Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov 73.38 +29.50

-------------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.47 km, 275 m, 14 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Žabková Marie TRC8753 A SKOB BETA Třinec 49.00

2. Otrusinová Jana TZL8658 R SKOB Zlín 49.10 + 0.10

3. Kynčlová Martina JIL8651 A OK Jilemnice 49.25 + 0.25

4. Doležalová Veronika SHK8753 A TJ Slavia Hradec Králové 53.44 + 4.44

5. Vlažná Lucie LCE8762 A TJ Slovan Luhačovice 55.30 + 6.30

6. Pavlíková Barbora ZLH8750 B TJ Zlaté Hory 58.48 + 9.48

7. Frýdlová Lenka UOL8659 B SK Univerzity Palackého Olomou 62.03 +13.03

8. Bucká Martina ABR8651 B A-team NOVO Bruntál 62.05 +13.05

9. Kočí Petra KON8786 B KOB Konice 62.50 +13.50

10. Mrózková Ivana TRC8751 B SKOB BETA Třinec 66.25 +17.25

11. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 67.10 +18.10

12. Králová Tereza JIL8751 B OK Jilemnice 67.36 +18.36

13. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 68.36 +19.36

14. Martynková Aneta TRI8657 A TJ TŽ Třinec 69.16 +20.16

15. Boháčová Lucie PTE8771 B Sokol Ptení 77.13 +28.13

16. Viková Michaela JIL8652 B OK Jilemnice 81.31 +32.31

17. Maliňáková Petra SVS8751 B Orientklub Vsetín 99.43 +50.43

--------------------------------------------------------------------------------------

H18B 8.26 km, 345 m, 18 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Aronsson Johan SWE C Sweden 47.49

2. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 50.35 + 2.46

3. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 51.05 + 3.16

4. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 51.06 + 3.17

5. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 51.07 + 3.18

6. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 51.09 + 3.20

7. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 51.24 + 3.35

8. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 51.28 + 3.39

9. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 52.34 + 4.45

10. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 53.33 + 5.44

11. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 54.00 + 6.11

12. Lauri Linus SWE C Sweden 54.18 + 6.29

12. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 54.18 + 6.29

14. Wallenhammar Jakob SWE C Sweden 54.43 + 6.54

15. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 55.59 + 8.10

16. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 56.18 + 8.29

17. Runesson Johan SWE C Sweden 56.48 + 8.59

18. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 57.06 + 9.17

19. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 57.26 + 9.37

20. Válek Filip VRB8906 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 57.39 + 9.50

21. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 57.46 + 9.57

22. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 58.09 +10.20

23. Ostlin Anton SWE C Sweden 58.52 +11.03

24. Navrátil Tomáš JPV8817 B SK Prostějov, oddíl OB Junior 58.53 +11.04

25. Poklop Martin SSU8802 A SK Severka Šumperk 58.57 +11.08

26. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 59.36 +11.47

27. Kolárik Jan TZL9013 A SKOB Zlín 60.06 +12.17

28. Jasinski Maciej AZD8902 C Azymek Zdzieszowice 61.07 +13.18

29. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 61.18 +13.29

30. Jonsson Emil SWE C Sweden 61.53 +14.04

31. Rosander Eric SWE C Sweden 62.27 +14.38

32. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 62.33 +14.44

33. Simonin Nick SWE C Sweden 63.10 +15.21

34. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 63.17 +15.28

35. Ondrusz Martin VRB8801 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 63.26 +15.37

36. Peterson Andreas SWE C Sweden 64.19 +16.30

37. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 64.39 +16.50

38. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 64.48 +16.59

39. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 64.56 +17.07

40. Gajdoš Jan JPV8913 B SK Prostějov, oddíl OB Junior 65.31 +17.42

41. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 66.04 +18.15

42. Zdráhal Tomáš UOL8801 B SK Univerzity Palackého Olomou 66.26 +18.37

43. Johansson Emil SWE C Sweden 66.32 +18.43

44. Andersson Mikael SWE C Sweden 67.50 +20.01

45. Norman Bjorn SWE C Sweden 69.33 +21.44

46. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 69.55 +22.06

47. Zbranek Roman KVS8802 B SKOB Kobra Vsetín 70.05 +22.16

48. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 71.48 +23.59

49. Lundberg Mattias SWE C Sweden 72.59 +25.10

50. Andersson Mattias SWE C Sweden 73.40 +25.51

51. Špacír Jan UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou 74.20 +26.31

52. Štrajt Michal UOL8903 B SK Univerzity Palackého Olomou 75.10 +27.21

53. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 75.27 +27.38

54. Žaludek Jindřich TZL8904 B SKOB Zlín 77.11 +29.22

55. Řeháček Jakub ABR8902 B A-team NOVO Bruntál 79.32 +31.43

56. Blomgren Gustav SWE C Sweden 80.36 +32.47

57. Slivečka Jan MOV8901 B SKOB Ostrava 85.07 +37.18

58. Benc Tomáš SSU8943 B SK Severka Šumperk 85.31 +37.42

59. Vašíček Michal UOL8908 B SK Univerzity Palackého Olomou 86.06 +38.17

Larsson Fredrik SWE C Sweden DISK

Kusbach Antonín TZL8901 B SKOB Zlín DISK

Trojek Pavel TRC8803 C SKOB BETA Třinec DISK

Přikryl Jan SSU8945 B SK Severka Šumperk DISK

MS Trčka Jan LCE8202 C TJ Slovan Luhačovice 65.07 +17.18

--------------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.81 km, 340 m, 22 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 59.37

2. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 63.24 + 3.47

3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 64.46 + 5.09

4. Valík Luděk AOP7101 C NORD Slavia Minerva Opava 67.30 + 7.53

5. Hubáček Jaroslav LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice 68.21 + 8.44

6. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 68.43 + 9.06

7. Vavrys Petr LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice 69.03 + 9.26

8. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 72.15 +12.38

9. Kunčar Vít LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice 74.35 +14.58

10. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 75.04 +15.27

11. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 77.45 +18.08

12. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 78.03 +18.26

13. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 79.08 +19.31

14. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 79.19 +19.42

15. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 79.33 +19.56

16. Peřinka Jan AOP6301 C NORD Slavia Minerva Opava 83.32 +23.55

17. Pavelka Vladimír VIZ5903 C TJ Sokol Vizovice 83.52 +24.15

18. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 87.14 +27.37

19. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 89.36 +29.59

20. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 93.30 +33.53

21. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 95.22 +35.45

22. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 100.41 +41.04

23. Slíva Petr LCE C TJ Slovan Luhačovice 102.39 +43.02

Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice DISK

--------------------------------------------------------------------------------------