Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2.KŽp, 16.9.2006, TZL, Zlín, víceoblastní


D10N 2.30 km / 75 m / 7 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Petrželková Monika BFM 9651 SKOB Frýdek - Místek 29.50

2. Galíková Karolína YBM Klub turistů a lyžařů Brno 39.14

3. Fukalová Hana AOV 9850 Baník - FIZA Ostrava 43.23

4. Šopíková Anička TZL 9751 SKOB Zlín 54.47

5. Šimíková Adélka TZL SKOB Zlín 60.40

ms Hradilová Zuzana KAR 41.49

ms Stiborová Blanka KAR 7650 49.14

ms Floriková Martina AOV 9451 Baník - FIZA Ostrava 59.00

ms Pisťáčková Dominika BFM 9551 SKOB Frýdek - Místek DISK

ms Kateřina Czempková TRC 9450 SKOB BETA Třinec DISK

-------------------------------------------------------------------------------


D12C 3.20 km / 130 m / 8 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Koláriková Lucie TZL 9451 SKOB Zlín 33.20

2. Svobodová Radka BFM 9451 SKOB Frýdek - Místek 33.31

3. Hnilicová Šárka KSU 9493 Klub vytrvalostních sportů Šum 36.53

4. Jeřábková Jitka TZL 9453 SKOB Zlín 38.40

5. Končáková Klára HLV 9557 Sokol Holešov 39.23

6. Kociánová Barbora TZL 9454 SKOB Zlín 40.03

7. Tesařová Marcela VOV VSK VŠB TU Ostrava 41.23

8. Kunčarová Jana LCE 9651 TJ Slovan Luhačovice 45.25

9. Fukalová Martina AOV 9550 Baník - FIZA Ostrava 45.27

10. Procházková Marie SOP 9551 TJ Slezan Opava 56.47

11. Spurná Martina PTE 9556 Sokol Ptení 62.20

12. Krieglerová Dominika SSU 9592 SK Severka Šumperk 62.48

13. Korčáková Ivana KON 9473 KOB Konice 68.55

14. Vavřínová Michaela PTE 9555 Sokol Ptení 74.54

-------------------------------------------------------------------------------


D21C 6.60 km / 225 m / 15 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Horčičková Eva UOL 7051 SK Univerzity Palackého Olomou 48.56

2. Zatloukalová Lenka JPV 8577 SK Prostějov 49.01

3. Vozdová Klára KSU 8964 Klub vytrvalostních sportů Šum 56.20

4. Dittrichová Andrea SKM 7750 KOB Směr Kroměříž 56.55

5. Neumannová Kamila STE 6751 SK SKI-OB Šternberk 57.43

6. Hubáčková Petra LCE 8560 TJ Slovan Luhačovice 58.23

7. Vyškovská Radka ZVS 7450 TJ Zbrojovka Vsetín 60.54

8. Janošíková Lenka UOL 7651 SK Univerzity Palackého Olomou 61.09

9. Vlažná Lucie LCE 8762 TJ Slovan Luhačovice 61.31

10. Pavlíková Barbora ZLH 8750 TJ Zlaté Hory 62.36

11. Dostálová Lucie SOP 8052 TJ Slezan Opava 68.23

12. Smětáková Ivana HLV 8153 Sokol Holešov 71.46

13. Kozáková Olga AZL 7272 SKOB ARIS Zlín 74.23

14. Černá Kristýna SOP 8552 TJ Slezan Opava 77.03

15. Řehová Renata BFM 7151 SKOB Frýdek - Místek 79.08

16. Adámková Tereza KSU 8691 Klub vytrvalostních sportů Šum 81.38

17. Maliňáková Petra SVS 8751 Orientklub Vsetín 82.39

18. Procházková Martina SOP 7351 TJ Slezan Opava 93.54

Mrózková Ivana TRC 8751 SKOB BETA Třinec DISK

-------------------------------------------------------------------------------


H10N 2.30 km / 75 m / 7 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Troup Štěpán MOV 9603 SKOB Ostrava 25.33

2. Novák Pavel AOV 9801 Baník - FIZA Ostrava 26.11

3. Plášek Pavel LCE TJ Slovan Luhačovice 30.22

4. Rohel David BFM 9601 SKOB Frýdek - Místek 31.37

5. Huňka Dominik PTE 9801 Sokol Ptení 31.45

6. Šincl Jaroslav KON 9623 KOB Konice 36.25

7. Kunz Jiří BBM 9801 BETA Ursus Orienteering 36.58

8. Spurný Radek PTE 9706 Sokol Ptení 39.54

9. Kostka Petr TRC 9600 SKOB BETA Třinec 40.25

10. Řehák Pavel BFM 9602 SKOB Frýdek - Místek 49.35

11. Mitrenga Lukáš TRC 9700 SKOB BETA Třinec 52.55

12. Horvath Antonín MOV 9801 SKOB Ostrava 53.01

13. Míček Filip MOV 9802 SKOB Ostrava 53.41

14. Adamík Jiří AOV 9702 Baník - FIZA Ostrava 57.26

15. Kriegler Ondřej SSU SK Severka Šumperk 59.32

16. Zvoníček Jan SKM 9801 KOB Směr Kroměříž 61.07

Czempka Vojtěch TRC 9800 SKOB BETA Třinec DISK

Pravda Vojtěch SBR 9801 SKOB Bruntál DISK

-------------------------------------------------------------------------------


H12C 3.20 km / 130 m / 8 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Hubáček Jonáš LCE 9501 TJ Slovan Luhačovice 26.22

2. Staněk Tomáš SSU 9403 SK Severka Šumperk 27.54

3. Horvát Petr SSU 9442 SK Severka Šumperk 28.08

4. Minář Marek SSU 9441 SK Severka Šumperk 30.57

5. Chmelař Martin JPV 9505 SK Prostějov 31.23

6. Vičan Dominik ABR 9501 A-team NOVO Bruntál 34.03

7. Korčák Jakub TZL 9403 SKOB Zlín 34.27

8. Láznička Jan TZL 9405 SKOB Zlín 34.52

9. Dvorský Vojtěch SKM 9401 KOB Směr Kroměříž 36.18

10. Kavan Jiří SKM 9402 KOB Směr Kroměříž 37.00

11. Míček Dominik MOV 9501 SKOB Ostrava 40.43

12. Štětínský Pavel MOV 9401 SKOB Ostrava 41.24

13. Zvoníček Josef SKM 9404 KOB Směr Kroměříž 41.54

14. Göttlicher Fabio TZL 9402 SKOB Zlín 44.45

15. Pavlík Marek ZLH 9501 TJ Zlaté Hory 45.25

16. Ondruš Adam AOV 9401 Baník - FIZA Ostrava 45.58

17. Žemlík Daniel KVS 9401 SKOB Kobra Vsetín 54.55

18. Melichar Jonáš HLV 9417 Sokol Holešov 57.39

19. Chovanec David TZL 9502 SKOB Zlín 60.39

20. Řeha Tomáš BFM 9402 SKOB Frýdek - Místek 65.21

Troup Matěj MOV 9402 SKOB Ostrava DISK

Švécar Rostislav PTE 9502 Sokol Ptení DISK

-------------------------------------------------------------------------------


H14C 4.30 km / 165 m / 8 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Věžník Václav ADA 9201 TJ Spartak Adamov 32.05

2. Kolárik Tomáš TZL 9302 SKOB Zlín 33.54

3. Valenta Jiří LCE 9201 TJ Slovan Luhačovice 34.06

4. Doležel Ondřej STE 9202 SK SKI-OB Šternberk 34.59

5. Skyva Petr STE 9307 SK SKI-OB Šternberk 35.31

6. Navrátil Boris AOV 9203 Baník - FIZA Ostrava 36.53

7. Ostřanský Filip SSU 9243 SK Severka Šumperk 37.09

8. Jendželovský Marek AOV 9201 Baník - FIZA Ostrava 40.26

9. Benroth Martin LCE 9206 TJ Slovan Luhačovice 40.36

10. Kunovský Ondřej LCE 9202 TJ Slovan Luhačovice 41.31

11. Német Kryštof STE 9308 SK SKI-OB Šternberk 41.41

12. Kašpar Michal TZL 9308 SKOB Zlín 42.01

13. Najbr Ondřej KON 9223 KOB Konice 45.12

14. Schäfer Jan TZL 9301 SKOB Zlín 45.20

15. Kiedroň Martin TRC 9201 SKOB BETA Třinec 47.34

16. Zubalík Cyril TZL 9307 SKOB Zlín 50.06

17. Jílek Jakub KSU 9202 Klub vytrvalostních sportů Šum 51.28

18. Ročňák Michal AOV 9302 Baník - FIZA Ostrava 53.36

19. Osička Vít KVS 9302 SKOB Kobra Vsetín 54.11

20. Pospíšil Petr SOP 9301 TJ Slezan Opava 54.31

21. Špetlík Václav LCE 9203 TJ Slovan Luhačovice 57.53

22. Hoferek Tomáš TZL 9305 SKOB Zlín 61.27

23. Odstrčilík Viktor TZL 9309 SKOB Zlín 63.03

24. Šustr Pavel PTE Sokol Ptení 63.19

25. Duraj Miroslav MOV 9301 SKOB Ostrava 64.03

26. Pěček Martin SKM 9301 KOB Směr Kroměříž 64.05

27. Spitzer Tadeáš SVS 9301 Orientklub Vsetín 66.08

28. Komárek Martin TZL 9209 SKOB Zlín 66.52

29. Šimík Michal TZL SKOB Zlín 78.03

30. Ondruch Lukáš SSU SK Severka Šumperk 85.39

31. Volný Tomáš BFM 9202 SKOB Frýdek - Místek 103.20

Hruzík Lukáš MOV 9304 SKOB Ostrava DISK

-------------------------------------------------------------------------------


H16C 5.70 km / 195 m / 11 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Věžník Antonín ADA 9001 TJ Spartak Adamov 36.57

2. Holinek Tomáš SSU 9013 SK Severka Šumperk 39.05

3. Fousek Jan AOV 9101 Baník - FIZA Ostrava 39.35

4. Soldán Michal JPV 9137 SK Prostějov 40.51

5. Opletal Jan HAV 9000 SKOB Baník Havířov 42.17

6. Křeček Jan ZPV 9111 KOB Železárny Prostějov 42.37

7. Ostřanský Josef SSU 9011 SK Severka Šumperk 42.55

8. Vlažný Jakub LCE 9102 TJ Slovan Luhačovice 43.50

9. Sochor Vít HAV 9105 SKOB Baník Havířov 45.08

10. Benroth Jakub LCE 9002 TJ Slovan Luhačovice 45.23

11. Jendželovský Martin AOV 9003 Baník - FIZA Ostrava 45.54

12. Kostka Jakub TRC 9103 SKOB BETA Třinec 46.34

13. Kočí Adam KON 9131 KOB Konice 46.38

14. Semela Jakub LCE 9103 TJ Slovan Luhačovice 46.59

15. Szturc Václav TRC 9102 SKOB BETA Třinec 47.12

16. Hubáček Jan LCE 9101 TJ Slovan Luhačovice 47.22

17. Mutina Jiří BFM 9101 SKOB Frýdek - Místek 48.54

18. Vítek Michal PTE 9031 Sokol Ptení 49.20

19. Seitler Milan ZLH 9102 TJ Zlaté Hory 50.36

20. Vičan Michael ABR 9101 A-team NOVO Bruntál 50.39

21. Melichar Matěj HLV 9116 Sokol Holešov 52.49

22. Žemlík Boleslav KVS 9101 SKOB Kobra Vsetín 53.29

23. Kowol Radek TRC 9000 SKOB BETA Třinec 55.16

24. Pospíšil Jan JPV 9039 SK Prostějov 55.45

25. Mátl Martin KSU 9041 Klub vytrvalostních sportů Šum 57.04

26. Svízela Vojtěch LCE 9105 TJ Slovan Luhačovice 58.52

27. Melecký Karel OOP 9100 TJ Opava 62.46

28. Kiedroň Michal TRC 9101 SKOB BETA Třinec 62.53

29. Dvorský Václav SKM 9101 KOB Směr Kroměříž 65.18

30. Figura Jiří HAV 9009 SKOB Baník Havířov 65.35

31. Szlaur Jan TRC 9107 SKOB BETA Třinec 71.01

32. Kopilčák Jiří ZLH 9104 TJ Zlaté Hory 86.25

Janů Zdeněk KSU 9045 Klub vytrvalostních sportů Šum DISK

-------------------------------------------------------------------------------


H35C 7.00 km / 275 m / 15 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Tesař Jiří VOV 6702 VSK VŠB TU Ostrava 48.29

2. Strachota Jaroslav SSU 5600 SK Severka Šumperk 48.49

3. Ryšavý Jiří MOV 5803 SKOB Ostrava 49.31

4. Kolář Rudolf ABR 6301 A-team NOVO Bruntál 49.37

5. Řeháček Petr ABR 6302 A-team NOVO Bruntál 49.49

6. Pavlík Radek KSU 6849 Klub vytrvalostních sportů Šum 50.20

7. Kunčar Vít LCE 6602 TJ Slovan Luhačovice 50.22

8. Neumann Jaroslav STE 5902 SK SKI-OB Šternberk 50.44

9. Vavrys Petr LCE 6413 TJ Slovan Luhačovice 51.23

10. Vičan Lubomír ABR 6501 A-team NOVO Bruntál 51.42

11. Křeček Miroslav ZPV 6213 KOB Železárny Prostějov 52.24

12. Rychlý Miloš OOP 5302 TJ Opava 52.52

13. Szturc Radek TRC 6800 SKOB BETA Třinec 54.17

14. Slezák Libor LCE 6207 TJ Slovan Luhačovice 54.33

15. Soldán Vladimír JPV 6526 SK Prostějov 54.52

16. Končák Jaroslav HLV 6321 Sokol Holešov 57.24

17. Niedoba Jan TRC 6200 SKOB BETA Třinec 59.45

18. Zítka Jiří ABR 6201 A-team NOVO Bruntál 60.21

19. Šarman Radim MOV 6201 SKOB Ostrava 60.40

20. Jakobi Zdeněk HAV 5701 SKOB Baník Havířov 62.19

21. Svoboda Martin BFM 6701 SKOB Frýdek - Místek 62.49

22. Šamánek Petr ZVS 6901 TJ Zbrojovka Vsetín 63.28

23. Chmelař Miroslav JPV 6217 SK Prostějov 63.34

24. Kotrle Miroslav UOL 7005 SK Univerzity Palackého Olomou 64.18

25. Trojek Jakub TRC 6400 SKOB BETA Třinec 65.08

26. Dvorský Ilja SKM 6103 KOB Směr Kroměříž 66.01

27. Krhut Libor HAV 6302 SKOB Baník Havířov 66.42

28. Valenta Jiří LCE 6301 TJ Slovan Luhačovice 66.55

29. Kubeš Jaromír PLU 6219 TJ Sokol Plumlov 67.37

30. Holec Jan MOV 6701 SKOB Ostrava 68.21

31. Sedláček Jaroslav HLV 6404 Sokol Holešov 68.33

32. Melichar Tomáš HLV 6535 Sokol Holešov 68.40

33. Opletal Jaroslav HAV 6200 SKOB Baník Havířov 70.05

34. Maceček Otakar MOV 6102 SKOB Ostrava 71.43

35. Romprtl Petr AOV 6801 Baník - FIZA Ostrava 87.51

-------------------------------------------------------------------------------


H45C 5.60 km / 190 m / 11 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Zdráhal Robert STE 5707 SK SKI-OB Šternberk 38.44

2. Věžník Antonín ADA 5505 TJ Spartak Adamov 40.36

3. Pospíšil Václav SOP 5701 TJ Slezan Opava 42.34

4. Komárek Jaromír KSU 4900 Klub vytrvalostních sportů Šum 43.16

5. Peths Pavel KRN 5801 TJ Loko Krnov 43.36

6. Truhlář Karel ADA 5111 TJ Spartak Adamov 43.57

7. Pospíšil Vojtěch ZPV 5517 KOB Železárny Prostějov 46.09

8. Hrouza Tomáš KRN 5201 TJ Loko Krnov 47.27

9. Višňa Milan STE 5904 SK SKI-OB Šternberk 47.53

10. Sirný Jaroslav OOP 5402 TJ Opava 48.16

11. Černohorský Ladislav CEL 5627 TJ Sokol Čelechovice na Hané 48.51

12. Slivečka Jaromír MOV 5601 SKOB Ostrava 49.16

13. Hostaš Jindřich MOV 5901 SKOB Ostrava 51.19

14. Maliňák Josef SVS 5501 Orientklub Vsetín 51.20

15. Vrábel Jaromír SBR 6102 SKOB Bruntál 51.31

16. Peška Antonín HLV 4801 Sokol Holešov 52.27

17. Janošík Antonín UOL 5201 SK Univerzity Palackého Olomou 55.16

18. Pospíšil Karel KAR 5001 56.20

19. Mutina Vlastimil BFM 5701 SKOB Frýdek - Místek 56.32

20. Kunčar Antonín LCE TJ Slovan Luhačovice 59.10

21. Belkovics Jan HAV 5800 SKOB Baník Havířov 63.58

22. Proske Pavel AOV 6001 Baník - FIZA Ostrava 67.12

23. Kuja Ivan KAR 5501 71.12

Sklenář Antonín STE 4801 SK SKI-OB Šternberk DISK

Prokop Lubomír TRI 6001 TJ TŽ Třinec DISK

-------------------------------------------------------------------------------


HDR 2.30 km / 75 m / 7 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------

1. Tesař Vojtěch VOV VSK VŠB TU Ostrava 24.31

2. Kadaňková Hana VMZ DDM Valašské Meziříčí 25.04

3. Augustin Martin PTE Sokol Ptení 25.58

4. Řehová Natálie BFM 0051 SKOB Frýdek - Místek 26.19

5. Sedláček Jan HLV 9727 Sokol Holešov 26.40

6. Barbora Kolaříková TZL SKOB Zlín 26.43

7. Horčička Vítek UOL SK Univerzity Palackého Olomou 26.52

8. Chovanec Václav TZL SKOB Zlín 26.55

9. Mejzlík Dominik LCE TJ Slovan Luhačovice 27.20

10. Silný Ondřej TZL SKOB Zlín 27.53

11. Svobodová Barbora BFM 0151 SKOB Frýdek - Místek 28.46

12. Semela Tadeáš LCE TJ Slovan Luhačovice 29.01

13. Panovec Kryštof OTK Jiskra Otrokovice 30.00

14. Seitlerová Veronika ZLH 9850 TJ Zlaté Hory 30.41

15. Mlýnek Marian HLV Sokol Holešov 32.06

16. Kunčarová Magdaléna LCE TJ Slovan Luhačovice 33.00

17. Nešporová Alžběta TZL SKOB Zlín 33.11

18. Kašparová Vendula TZL SKOB Zlín 33.56

19. Křečková Jana ZPV 9999 KOB Železárny Prostějov 34.34

20. Soldánová Tereza JPV 9899 SK Prostějov 35.38

21. Jirka Mikuláš ZPV KOB Železárny Prostějov 36.03

22. Slezáková Natálie KZL SK POB Zlín 36.43

23. Pechal Petr SVS 9801 Orientklub Vsetín 37.47

24. Pilcová Sabina ZPV 9898 KOB Železárny Prostějov 38.00