Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 3.KŽj, 9.4.2006, AOV, Důlňák


D12C 2.67 km, 12 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------

1. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 19.54

2. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 21.06 + 1.12

3. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 21.52 + 1.58

4. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 27.05 + 7.11

5. Proboszová Natálie HAV9452 C SKOB Baník Havířov 30.38 +10.44

6. Procházková Marie SOP9551 C TJ Slezan Opava 34.39 +14.45

7. Peřinková Petra AOP9451 C NORD Slavia Minerva Opava 45.21 +25.27

Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec DISK

--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.62 km, 12 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------

1. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 27.19

2. Šarmanová Alena MOV9351 B SKOB Ostrava 30.00 + 2.41

3. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 30.13 + 2.54

4. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 32.48 + 5.29

5. Opletalová Bára TRI9355 C TJ TŽ Třinec 36.47 + 9.28

6. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 36.55 + 9.36

7. Nováková Alžběta AOV9251 C Baník - FIZA Ostrava 38.08 +10.49

8. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 38.23 +11.04

9. Ivánková Žaneta BFM9351 C SKOB Frýdek - Místek 40.00 +12.41

--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.44 km, 17 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Bencúrová Jitka LCE7763 C TJ Slovan Luhačovice 36.58

2. Kovaříková Mária TRI6950 E TJ TŽ Třinec 37.32 + 0.34

3. Hrouzová Pavlína VOV8559 C VSK VŠB TU Ostrava 39.46 + 2.48

4. Kašparová Šárka JAM7253 C SK Jamnice 43.04 + 6.06

5. Šumšalová Kristýna ODR8550 C SKOB Odry 45.37 + 8.39

6. Sedlářová Pavla VRB7051 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45.38 + 8.40

7. Ulahelová Jana KRN8451 C TJ Loko Krnov 45.53 + 8.55

8. Mrózková Ivana TRC8751 B SKOB BETA Třinec 46.09 + 9.11

9. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 46.54 + 9.56

10. Michaela Višňová VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava 48.11 +11.13

11. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 48.53 +11.55

12. Sukeníková Zuzana VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava 49.18 +12.20

13. Pavlačková Kateřina ODR8450 C SKOB Odry 49.20 +12.22

14. Krätschmerová Kateři VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 49.22 +12.24

15. Kantorová Lucie TRI8654 B TJ TŽ Třinec 50.56 +13.58

16. Bajcarová Pavla VRB8752 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51.38 +14.40

17. Bendová Klára HOB8254 C SKOB HOBES Horní Benešov 54.06 +17.08

18. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 54.20 +17.22

19. Černá Kristýna SOP8552 C TJ Slezan Opava 55.13 +18.15

20. Netoličková Radka VOV7855 C VSK VŠB TU Ostrava 56.22 +19.24

21. Tomanková Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 56.59 +20.01

22. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 59.13 +22.15

23. Bradáčová Soňa MOV7651 C SKOB Ostrava 74.32 +37.34

24. Ivánková Hana BFM8752 C SKOB Frýdek - Místek 76.29 +39.31

---------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.72 km, 7 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------

1. Kostka Petr TRC9600 C SKOB BETA Třinec 18.24

2. Weiss Vojtěch AOV9649 C Baník - FIZA Ostrava 19.43 + 1.19

3. Novák Pavel AOV9801 C Baník - FIZA Ostrava 21.54 + 3.30

4. Adamík Jiří AOV9702 C Baník - FIZA Ostrava 22.03 + 3.39

5. Slavík Martin VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25.43 + 7.19

6. Czempka Vojtěch TRC9800 C SKOB BETA Třinec 26.13 + 7.49

7. Mielec Jaromír AOV9701 C Baník - FIZA Ostrava 30.01 +11.37

8. Palkovský Jiří BFM9801 C SKOB Frýdek - Místek 37.39 +19.15

9. Mitrenga Lukas TRC C SKOB BETA Třinec 52.34 +34.10

--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.62 km, 12 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------

1. Štětínský Pavel MOV9401 C SKOB Ostrava 34.38

2. Hučík Jan TRI9406 C TJ TŽ Třinec 46.46 +12.08

3. Karásek Vojtěch TRI9401 B TJ TŽ Třinec 47.01 +12.23

4. Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec 59.10 +24.32

5. Valouch David SOP9901 C TJ Slezan Opava 61.46 +27.08

6. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 63.24 +28.46

7. Kaufman Albert TRI9501 C TJ TŽ Třinec 65.18 +30.40

Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava DISK

--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.72 km, 15 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Berka Miroslav RBK9210 B SK Radioklub Blansko 31.21

2. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 32.26 + 1.05

3. Hadač Filip AOP9301 A NORD Slavia Minerva Opava 32.40 + 1.19

4. Schuster Marek AOP9303 A NORD Slavia Minerva Opava 33.03 + 1.42

5. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 33.10 + 1.49

6. Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec 34.43 + 3.22

6. Sukeník Mojmír KRN9301 C TJ Loko Krnov 34.43 + 3.22

8. Bednář Karel MOV9201 C SKOB Ostrava 37.03 + 5.42

9. Verlík Jan TRI9205 C TJ TŽ Třinec 37.47 + 6.26

10. Sýkora Jan AOP9201 B NORD Slavia Minerva Opava 38.24 + 7.03

11. Kiedroň Martin TRC9201 C SKOB BETA Třinec 40.25 + 9.04

12. Rossmanith Vojta AOP9302 C NORD Slavia Minerva Opava 41.50 +10.29

13. Probosz Jan HAV9202 C SKOB Baník Havířov 42.39 +11.18

14. Jarnot Michal SOP9302 C TJ Slezan Opava 47.23 +16.02

15. Pospíšil Petr SOP9301 C TJ Slezan Opava 49.56 +18.35

16. Svěchota Marek MOV9302 C SKOB Ostrava 53.20 +21.59

17. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 66.58 +35.37

---------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.45 km, 18 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Peřinka Jan AOP9101 A NORD Slavia Minerva Opava 32.53

2. Tesař Jan VRB9000 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 33.55 + 1.02

3. Legerski Martin TRI9003 B TJ TŽ Třinec 34.22 + 1.29

4. Pernica Jiří VRB9002 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35.39 + 2.46

5. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 37.49 + 4.56

6. Berka Milan RBK9011 B SK Radioklub Blansko 38.01 + 5.08

7. Opletal Jan HAV9000 B SKOB Baník Havířov 39.50 + 6.57

8. Opletal Petr TRC9104 C SKOB BETA Třinec 40.41 + 7.48

9. Sochor Vít HAV9105 B SKOB Baník Havířov 41.14 + 8.21

10. Kostka Jakub TRC9103 C SKOB BETA Třinec 43.02 +10.09

11. Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava 44.15 +11.22

12. Kowol Radek TRC9000 C SKOB BETA Třinec 44.17 +11.24

13. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 45.28 +12.35

14. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 46.28 +13.35

15. Bartosz David TRI9102 B TJ TŽ Třinec 51.59 +19.06

16. Pastyřík Jakub BFM9102 C SKOB Frýdek - Místek 59.41 +26.48

17. Kiedroň Michal TRC9101 C SKOB BETA Třinec 67.18 +34.25

---------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.55 km, 24 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Besta Michal JAM7600 C SK Jamnice 33.33

2. Klech Richard VRB7201 R SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 34.40 + 1.07

3. Žaloudík Jiří VRB8602 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35.17 + 1.44

4. Bialožyt Michal TRC8700 A SKOB BETA Třinec 35.19 + 1.46

5. Bučánek Antonín ODR8400 C SKOB Odry 35.44 + 2.11

6. Sedláček Tomáš TRC8601 A SKOB BETA Třinec 36.24 + 2.51

7. Vlach Jiří VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava 36.41 + 3.08

8. Ondrusz Martin VRB8801 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37.04 + 3.31

9. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 37.41 + 4.08

10. Rychlý Pavel OOP8505 C TJ Opava 37.45 + 4.12

11. Velička Jan VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37.51 + 4.18

12. Kantor Ondřej TRI9103 A TJ TŽ Třinec 38.08 + 4.35

13. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 38.09 + 4.36

14. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 38.11 + 4.38

15. Mrkvica Petr VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava 39.27 + 5.54

16. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 42.00 + 8.27

17. Tomáš Kopec VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 42.51 + 9.18

18. Zavřel Michal KRN6804 C TJ Loko Krnov 43.08 + 9.35

19. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 44.25 +10.52

20. Jirka Jakub VOV7905 C VSK VŠB TU Ostrava 44.44 +11.11

21. Dittrich Petr HOB7701 C SKOB HOBES Horní Benešov 44.47 +11.14

22. Stoszek Jakub VOV8300 C VSK VŠB TU Ostrava 45.22 +11.49

23. Válka Jan SOP7811 C TJ Slezan Opava 45.33 +12.00

24. Pavlačka František ODR8000 C SKOB Odry 45.41 +12.08

25. Bencúr Juraj LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice 46.09 +12.36

26. Hruška Pavel SOP8608 B TJ Slezan Opava 46.23 +12.50

26. Jelínek Jan AOP6401 C NORD Slavia Minerva Opava 46.23 +12.50

28. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 46.28 +12.55

29. Daněk Jiří SOP7101 C TJ Slezan Opava 46.30 +12.57

30. Bernát Petr TRC8606 B SKOB BETA Třinec 47.21 +13.48

31. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 48.12 +14.39

32. Sivák Jan MOV8701 C SKOB Ostrava 48.14 +14.41

33. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 48.32 +14.59

34. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB HOBES Horní Benešov 48.33 +15.00

35. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 49.23 +15.50

36. Cieslar Martin TRC8401 C SKOB BETA Třinec 50.19 +16.46

37. Hrneček Jan BFM8703 C SKOB Frýdek - Místek 52.51 +19.18

38. Gulas Jan VOV8008 C VSK VŠB TU Ostrava 53.10 +19.37

39. Madej Michal BFM8302 C SKOB Frýdek - Místek 55.33 +22.00

40. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 57.33 +24.00

41. Mladěnka Libor MOV5902 C SKOB Ostrava 57.45 +24.12

42. Kozelský Miroslav KRN7801 C TJ Loko Krnov 64.35 +31.02

43. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 65.57 +32.24

44. Gorgol Nikola HAV7600 C SKOB Baník Havířov 82.41 +49.08

Stará Zdenka TBM7952 E TJ Tesla Brno DISK

Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek DISK

Schuster Martin AOP6502 C NORD Slavia Minerva Opava DISK

---------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.24 km, 20 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 38.46

2. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 41.29 + 2.43

3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 43.22 + 4.36

4. Peřinka Jan AOP6301 C NORD Slavia Minerva Opava 43.23 + 4.37

5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 44.02 + 5.16

6. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 44.44 + 5.58

7. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 44.45 + 5.59

8. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 44.51 + 6.05

9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 45.37 + 6.51

10. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 46.22 + 7.36

11. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 46.25 + 7.39

12. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 46.44 + 7.58

13. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 47.01 + 8.15

14. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 49.05 +10.19

15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 49.19 +10.33

16. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 51.43 +12.57

17. Konečný Pavel OOP6601 C TJ Opava 53.17 +14.31

18. Berka Milan RBK6312 C SK Radioklub Blansko 53.26 +14.40

19. Sušina Petr MOV7106 C SKOB Ostrava 55.26 +16.40

20. KOLÁČEK Pavel HAV6402 C SKOB Baník Havířov 58.10 +19.24

21. KADĚRA Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 64.32 +25.46

22. Ramík Mário BBM6200 C BETA Ursus Orienteering 68.40 +29.54

23. Vojtko Luboš TBB7001 C 78.48 +40.02

Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec DISK

---------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.41 km, 19 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Jelínek Petr MOV5502 C SKOB Ostrava 34.49

2. Peths Pavel KRN5801 C TJ Loko Krnov 37.59 + 3.10

3. Sýkora Jiří AOP5401 C NORD Slavia Minerva Opava 38.13 + 3.24

4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 38.56 + 4.07

5. Pospíšil Václav SOP5701 C TJ Slezan Opava 40.23 + 5.34

6. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 40.50 + 6.01

7. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 42.00 + 7.11

8. Bohunský Vladimír KRN5901 C TJ Loko Krnov 43.12 + 8.23

9. Čmuchálek Josef KRN5902 C TJ Loko Krnov 43.23 + 8.34

10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 44.03 + 9.14

11. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 46.43 +11.54

12. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 47.06 +12.17

13. Petr Jiří BFM5801 C SKOB Frýdek - Místek 47.40 +12.51

14. Sukeník Mojmír KRN5202 C TJ Loko Krnov 48.10 +13.21

15. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 48.54 +14.05

16. Moravec Stanislav SOP5801 C TJ Slezan Opava 49.05 +14.16

17. Bednář Karel MOV6101 C SKOB Ostrava 51.49 +17.00

18. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 53.39 +18.50

19. Belkovics Jan HAV5800 C SKOB Baník Havířov 57.22 +22.33

20. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 63.47 +28.58

Šajer Jiří MOV5503 C SKOB Ostrava DISK

---------------------------------------------------------------------------------

X10N 2.72 km, 7 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Chlebikova Aneta TRI9755 C TJ TŽ Třinec 12.14

2. KADĚRA Vojta HAV0000 C SKOB Baník Havířov 13.40 + 1.26

3. Svěchotová Natálie MOV9751 C SKOB Ostrava 13.56 + 1.42

4. Míček Dominik MOV9501 C SKOB Ostrava 14.43 + 2.29

5. Troup Štěpán MOV9601 C SKOB Ostrava 14.54 + 2.40

6. Tesař Vojtěch VOV C VSK VŠB TU Ostrava 16.20 + 4.06

7. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 16.51 + 4.37

8. Veronika Leciánová OOP0051 C TJ Opava 17.32 + 5.18

9. Foltýnová Markéta TRI0050 C TJ TŽ Třinec 20.20 + 8.06

10. Hulenková Nikola MOV9951 C SKOB Ostrava 21.26 + 9.12

11. Foltýnová Klára TRI0051 C TJ TŽ Třinec 21.42 + 9.28

12. Smilowski Vojtěch BFM9603 C SKOB Frýdek - Místek 21.57 + 9.43

13. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 22.50 +10.36

14. Rohel David BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 23.32 +11.18

15. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 24.41 +12.27

16. Mielec Radomír AOV C Baník - FIZA Ostrava 27.25 +15.11

17. Jelínek Jan AOP0101 C NORD Slavia Minerva Opava 30.36 +18.22

18. Sušinová Barbora MOV9651 C SKOB Ostrava 35.05 +22.51

MS Dana Haltofová TRI2001 C TJ TŽ Třinec 24.38 +12.24

MS Troup Matěj MOV9402 C SKOB Ostrava 39.16 +27.02