Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 3.CŽ,3.ZŽ, 1.5.2006, LCE,TZL, Všemina

D12B 2.63 km, 120 m, 10 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 28.05

2. Tesařová Markéta RBK9451 B SK Radioklub Blansko 28.32 + 0.27

3. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 29.02 + 0.57

4. Šulerová Hana TBM9451 B TJ Tesla Brno 29.51 + 1.46

5. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 31.40 + 3.35

6. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 32.20 + 4.15

7. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 36.23 + 8.18

8. Kociánová Barbora TZL9454 C SKOB Zlín 38.54 +10.49

9. Vítková Lucie PTE9474 C Sokol Ptení 39.05 +11.00

10. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 39.45 +11.40

11. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 39.49 +11.44

12. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 42.51 +14.46

13. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 43.04 +14.59

14. Spurná Martina PTE9556 C Sokol Ptení 49.01 +20.56

15. Krajcarová Soňa SKM9551 C KOB Směr Kroměříž 54.19 +26.14

16. Pijakova Barbora SPE C TJ Sokol Pezinok 61.08 +33.03

Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

D20B 4,85 km, 300 m, 12 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Pavlíková Barbora ZLH8750 B TJ Zlaté Hory 64.56

2. Frýdlová Lenka UOL8659 B SK Univerzity Palackého Olomou 70.03 + 5.07

3. Kočí Petra KON8786 B KOB Konice 71.23 + 6.27

4. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 73.18 + 8.22

5. Mrózková Ivana TRC8751 B SKOB BETA Třinec 76.14 +11.18

6. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 94.53 +29.57

7. Bajcarová Pavla VRB8752 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 112.54 +47.58

Maliňáková Petra SVS8751 B Orientklub Vsetín DISK

-------------------------------------------------------------------------------------

H18A 7.67 km, 470 m, 15 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 58.06

2. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 59.51 + 1.45

3. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 60.41 + 2.35

4. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 61.04 + 2.58

5. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 62.40 + 4.34

6. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 63.33 + 5.27

7. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 64.24 + 6.18

8. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 64.29 + 6.23

9. Poklop Martin SSU8802 A SK Severka Šumperk 65.14 + 7.08

10. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 66.22 + 8.16

11. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 67.17 + 9.11

12. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 67.48 + 9.42

13. Bravený Adam VBM8801 A VSK MZLU Brno 68.30 +10.24

14. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 68.57 +10.51

15. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 70.25 +12.19

16. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 71.23 +13.17

17. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 72.31 +14.25

18. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 72.43 +14.37

19. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 74.51 +16.45

20. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 75.15 +17.09

20. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga Praha 75.15 +17.09

22. Daněk Jáchym VRL8901 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 75.33 +17.27

23. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 75.37 +17.31

24. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 76.03 +17.57

25. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 77.05 +18.59

26. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 77.10 +19.04

27. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 77.45 +19.39

28. Škoda Jakub VLI8800 A VSK Slavia TU Liberec 79.12 +21.06

29. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 80.27 +22.21

30. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 80.34 +22.28

31. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 81.36 +23.30

32. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 82.31 +24.25

33. Majláth Martin EBB8902 C Ekonom Banská Bystrica 83.20 +25.14

34. Oľhava Rastislav TKE8901 C Akademik TU Košice 84.24 +26.18

35. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 85.10 +27.04

36. Chrappa Richard SPE8901 C TJ Sokol Pezinok 88.24 +30.18

37. Porubčan Matúš KYS8903 C KOB Sokol Kysak 90.28 +32.22

38. Nemec Juraj EBB8901 C Ekonom Banská Bystrica 93.29 +35.23

39. Tomašovič Michal SPE8902 C TJ Sokol Pezinok 96.29 +38.23

40. Gajdoš Tomáš KYS8803 C KOB Sokol Kysak 97.47 +39.41

41. Sýkora Daniel TKE8803 C Akademik TU Košice 101.50 +43.44

42. Drenčák Jaroslav TKE8902 C Akademik TU Košice 126.07 +68.01

Kollár Miroslav KYS8801 C KOB Sokol Kysak DISK

Ringer Štefan TKE8906 C Akademik TU Košice DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

H35B 7.14 km, 440 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Pollák Jozef TKE6001 C Akademik TU Košice 62.03

2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 64.32 + 2.29

3. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA Ursus Orienteering 68.17 + 6.14

4. Miček Robert SSN7101 C TJ ČINGOV Spišská Nová Ves 68.49 + 6.46

5. Porubčan Igor KYS7101 C KOB Sokol Kysak 69.50 + 7.47

6. Zlámal Petr SJC7010 C Sportcentrum Jičín 69.51 + 7.48

7. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 70.01 + 7.58

8. Kral Josef VZA C Slavia ŽU Žilina 71.01 + 8.58

9. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 73.43 +11.40

10. Šmelík Ján RBA6701 C Rapid Bratislava 74.19 +12.16

11. Gross Michal ABM6946 C KOB MOIRA Brno 79.33 +17.30

12. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 81.02 +18.59

13. Kuna Daniel BBA6001 C KOBRA Bratislava 81.11 +19.08

14. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 83.35 +21.32

15. Petrinec Juraj BBA6403 C KOBRA Bratislava 84.43 +22.40

16. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 84.54 +22.51

17. Peřinka Jan AOP6301 C NORD Slavia Minerva Opava 85.26 +23.23

18. Jelínek Jan AOP6401 C NORD Slavia Minerva Opava 88.40 +26.37

19. Poštulka Karel VZA7141 C Slavia ŽU Žilina 92.16 +30.13

20. Furucz Dušan FBA7101 C TJ Slavia Farmaceut Bratislava 94.26 +32.23

21. Opršal Alan X02 C 96.25 +34.22

22. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 98.59 +36.56

23. Vajduliak Juraj TVR6102 C OB Tvrdošín 100.23 +38.20

24. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 101.17 +39.14

25. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 101.42 +39.39

26. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 104.13 +42.10

27. Pavelka Vladimír VIZ5903 C TJ Sokol Vizovice 106.29 +44.26

28. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 119.18 +57.15

29. Perůtka Karel LCE4901 C TJ Slovan Luhačovice 121.39 +59.36

--------------------------------------------------------------------------------------