Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 4.CŽ, 20.5.2006, Teplice nad Bečvou, sprint



H18A 3.00 km, 120 m, 21 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 15.27

2. Kodeda Štěpán SSU8808 A SK Severka Šumperk 15.52 + 0.25

3. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 16.42 + 1.15

4. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 16.49 + 1.22

4. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 16.49 + 1.22

6. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 17.08 + 1.41

7. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 17.19 + 1.52

8. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 17.25 + 1.58

9. Bravený Adam VBM8801 A VSK MZLU Brno 17.48 + 2.21

10. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 17.53 + 2.26

11. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 17.55 + 2.28

12. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 17.56 + 2.29

13. Škoda Jakub VLI8800 A VSK Slavia TU Liberec 18.00 + 2.33

14. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 18.07 + 2.40

15. Pátek Lukáš SRK8905 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 18.16 + 2.49

16. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 18.28 + 3.01

17. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 18.29 + 3.02

18. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 18.32 + 3.05

18. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 18.32 + 3.05

20. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 18.37 + 3.10

21. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 18.39 + 3.12

22. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 18.52 + 3.25

23. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 19.05 + 3.38

24. Poklop Martin SSU8802 A SK Severka Šumperk 19.20 + 3.53

25. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 19.21 + 3.54

26. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 19.32 + 4.05

26. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga 19.32 + 4.05

28. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 19.34 + 4.07

28. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 19.34 + 4.07

30. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 19.58 + 4.31

31. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 20.12 + 4.45

32. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 20.13 + 4.46

33. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 20.16 + 4.49

34. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 20.29 + 5.02

35. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga 20.33 + 5.06

36. Daněk Jáchym VRL8901 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 20.56 + 5.29

36. Petras Tomáš VAM8801 A OOB Vamberk 20.56 + 5.29

38. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 21.17 + 5.50

39. Jirčák Ondřej SRK8805 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 21.30 + 6.03

--------------------------------------------------------------------------------------

 

D12D 1.60 km, 45 m, 12 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 11.43

2. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 12.29 + 0.46

3. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 13.38 + 1.55

4. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 16.43 + 5.00

5. Fukalová Martina AOV9550 C Baník Ostrava - FIZA 18.29 + 6.46

-------------------------------------------------------------------------------------


T3 2.40 km, 80 m, 21 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Daněk Vojtěch ROZ9100 B OK Roztoky 17.00

2. Opletal Jaroslav SSU9010 B SK Severka Šumperk 17.39 + 0.39

3. Nešpor Václav KAM9103 B SK Kamenice 18.13 + 1.13

4. Kožinová Anna PGP9350 B SK Praga 20.33 + 3.33

5. Končák Jaroslav HLV6321 C Sokol Holešov 20.40 + 3.40

6. Semík Vojtěch KAM9100 B SK Kamenice 21.17 + 4.17

7. Peška Antonín HLV4801 C Sokol Holešov 22.14 + 5.14

8. Macková Lucia KAM9151 B SK Kamenice 23.31 + 6.31

9. Korčák Jakub TZL9403 B SKOB Zlín 24.17 + 7.17

10. Kožík Miroslav HLV5822 C Sokol Holešov 28.48 +11.48

11. Panochová Alžběta KAM8950 B SK Kamenice 30.01 +13.01

12. Škvorová Barbora KAM9150 B SK Kamenice 31.26 +14.26

13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 36.53 +19.53