Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 4.KŽj,6.5.2006,MOV-Krmelín,MMSK-krátká trať


D12C 2.20 km, 30 m, 9 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 25.52

2. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 25.59 + 0.07

3. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 26.41 + 0.49

4. Jančová Jana VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 30.17 + 4.25

5. Fukalová Martina AOV9550 C Baník - FIZA Ostrava 31.16 + 5.24

6. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 32.04 + 6.12

7. Proboszová Natálie HAV9452 C SKOB Baník Havířov 33.41 + 7.49

8. Tesařová Marcela VOV C VSK VŠB TU Ostrava 35.27 + 9.35

9. Srubková Andrea BFM9452 C SKOB Frýdek - Místek 52.40 +26.48

10. Kredbová Barbara HAV9551 C SKOB Baník Havířov 64.10 +38.18

---------------------------------------------------------------------------------

 

D14C 2.80 km, 40 m, 10 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 21.07

2. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 23.49 + 2.42

3. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 24.32 + 3.25

4. Nováková Anežka AOV9251 C Baník - FIZA Ostrava 25.57 + 4.50

5. Ručková Amálie OOP9350 C TJ Opava 27.59 + 6.52

6. Opletalová Bára TRI9354 B TJ TŽ Třinec 28.30 + 7.23

7. Krejčí Kateřina AOV9350 B Baník - FIZA Ostrava 29.40 + 8.33

8. Opletalová Eva HAV9250 C SKOB Baník Havířov 30.14 + 9.07

9. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 32.26 +11.19

10. Ivánková Žaneta BFM9351 C SKOB Frýdek - Místek 32.38 +11.31

11. Jarošová Martina VRB9351 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35.10 +14.03

12. Czepczorová Michael TRI9351 C TJ TŽ Třinec 36.03 +14.56

---------------------------------------------------------------------------------

 

D21C 4.50 km, 80 m, 18 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Žabková Marie TRC8753 A SKOB BETA Třinec 32.57

2. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 37.02 + 4.05

3. Žabková Markéta TRC8850 A SKOB BETA Třinec 38.53 + 5.56

4. Sedlářová Pavla VRB7051 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41.50 + 8.53

5. Kašparová Šárka JAM7253 C SK Jamnice 44.20 +11.23

6. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 44.47 +11.50

7. Černá Kristýna SOP8552 C TJ Slezan Opava 46.08 +13.11

8. Dostálová Lucie SOP8072 C TJ Slezan Opava 47.38 +14.41

9. Pavlačková Kateřina ODR8450 C SKOB Odry 47.45 +14.48

10. Tománková Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 50.04 +17.07

11. Kovalčíková Eva JAM7878 C SK Jamnice 50.42 +17.45

12. Šumšalová Kristýna ODR8550 C SKOB Odry 51.47 +18.50

13. Adamčíková Zdeňka AOV8750 B Baník - FIZA Ostrava 55.07 +22.10

14. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 61.35 +28.38

15. Šoltésová Zuzana AOP7551 C NORD Slavia Minerva Opava 108.45 +75.48

Ivánková Hana BFM8752 C SKOB Frýdek - Místek DISK

---------------------------------------------------------------------------------

 

H10N 2.40 km, 25 m, 5 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Kubíček Tomáš ODR C SKOB Odry 20.50

2. Míček Filip MOV C SKOB Ostrava 22.26 + 1.36

3. Novák Pavel AOV9700 C Baník - FIZA Ostrava 23.40 + 2.50

4. Mielec Jaromír AOV9701 C Baník - FIZA Ostrava 30.43 + 9.53

5. Rohel David BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 31.08 +10.18

6. Syrový Jan MOV9803 C SKOB Ostrava 35.26 +14.36

7. Slavík Martin VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37.03 +16.13

8. Klaus Tomáš VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37.09 +16.19

9. Kostka Petr TRC9600 C SKOB BETA Třinec 38.14 +17.24

10. Kavecký David OOP C TJ Opava 39.18 +18.28

11. Troup Štěpán MOV9603 C SKOB Ostrava 50.40 +29.50

12. Navrátil Matouš KYL9600 C SK SP Kylešovice 53.46 +32.56

---------------------------------------------------------------------------------

 

H12C 2.40 km, 35 m, 10 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Štětínský Pavel MOV9401 C SKOB Ostrava 24.02

2. Karásek Vojta TRI9401 B TJ TŽ Třinec 24.06 + 0.04

3. Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava 27.11 + 3.09

4. Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec 31.15 + 7.13

5. Hučín Jan TRI9407 C TJ TŽ Třinec 31.33 + 7.31

6. Valouch David SOP9502 C TJ Slezan Opava 31.57 + 7.55

7. Wágner Jakub AOV9501 C Baník - FIZA Ostrava 36.03 +12.01

8. Kaufman Albert TRI9501 C TJ TŽ Třinec 39.37 +15.35

9. Košárek Martin AOP9401 C NORD Slavia Minerva Opava 39.46 +15.44

10. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 43.45 +19.43

11. Ondruš Adam AOV9401 C Baník - FIZA Ostrava 45.16 +21.14

---------------------------------------------------------------------------------

 

H14C 3.00 km, 50 m, 11 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 20.43

2. Hadač Filip AOP9301 A NORD Slavia Minerva Opava 20.47 + 0.04

3. Narátil Boris AOV9203 B Baník - FIZA Ostrava 21.23 + 0.40

4. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 21.30 + 0.47

5. Sýkora Jan AOP9201 B NORD Slavia Minerva Opava 21.52 + 1.09

6. Schuster Marek AOP9303 A NORD Slavia Minerva Opava 22.28 + 1.45

7. Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec 24.52 + 4.09

8. Verlík Jan TRI9205 C TJ TŽ Třinec 26.10 + 5.27

9. Rossmanith Vojta AOP9302 C NORD Slavia Minerva Opava 27.48 + 7.05

10. Jendželovský Marek AOV9201 B Baník - FIZA Ostrava 28.47 + 8.04

11. Šidík Petr AOV9204 C Baník - FIZA Ostrava 29.49 + 9.06

12. Jarnot Michal SOP9302 C TJ Slezan Opava 31.35 +10.52

13. Ročňák Michal AOV9302 B Baník - FIZA Ostrava 32.42 +11.59

14. Svěchota Marek MOV9302 C SKOB Ostrava 34.33 +13.50

15. Probosz Jan HAV9202 C SKOB Baník Havířov 35.07 +14.24

16. Švrlanský Jakub AOV9205 C Baník - FIZA Ostrava 36.12 +15.29

17. Kiedroň Martin TRC9201 C SKOB BETA Třinec 36.50 +16.07

18. Lukáš Jakub AOV9301 C Baník - FIZA Ostrava 55.17 +34.34

19. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 57.08 +36.25

Koláček Adam HAV9204 C SKOB Baník Havířov DISK

---------------------------------------------------------------------------------

 

H16C 3.70 km, 80 m, 15 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Kantor Ondřej TRI9103 A TJ TŽ Třinec 23.57

2. Legerski Martin TRI9003 B TJ TŽ Třinec 26.13 + 2.16

3. Opletal Jan HAV9000 B SKOB Baník Havířov 28.32 + 4.35

4. Melecký Martin OOP9000 A TJ Opava 28.54 + 4.57

5. Kostka Jakub TRC9103 C SKOB BETA Třinec 28.59 + 5.02

6. Tesař Jan VRB9000 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29.41 + 5.44

7. Sochor Vít HAV9105 B SKOB Baník Havířov 30.59 + 7.02

8. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 31.33 + 7.36

9. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 32.23 + 8.26

10. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 32.31 + 8.34

11. Fousek Jan AOV9101 B Baník - FIZA Ostrava 32.38 + 8.41

12. Kowol Radek TRC9000 C SKOB BETA Třinec 35.00 +11.03

13. Opletal Petr TRC9104 C SKOB BETA Třinec 35.07 +11.10

14. Melecký Karel OOP9100 B TJ Opava 36.05 +12.08

15. Šnajdr Jakub VRB9001 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37.20 +13.23

16. Figura Jiří HAV9009 C SKOB Baník Havířov 42.37 +18.40

17. Kiedroň Michal TRC9101 C SKOB BETA Třinec 43.47 +19.50

18. Jendželovský Martin AOV9003 B Baník - FIZA Ostrava 45.33 +21.36

19. Vojtanovský Jan VRB9005 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45.46 +21.49

20. Szlaur Jan TRC9107 C SKOB BETA Třinec 63.01 +39.04

---------------------------------------------------------------------------------

 

H20C 6.00 km, 100 m, 24 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------

1. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 46.31

2. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 48.14 + 1.43

3. Hruška Pavel SOP8608 B TJ Slezan Opava 54.41 + 8.10

--------------------------------------------------------------------------------

 

H35C 4.80 km, 95 m, 20 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Hadač Miroslav AOP6501 C NORD Slavia Minerva Opava 33.39

2. Jelínek Jan AOP6401 C NORD Slavia Minerva Opava 33.50 + 0.11

3. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 35.06 + 1.27

4. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 35.42 + 2.03

5. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 36.42 + 3.03

6. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 38.04 + 4.25

7. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 38.21 + 4.42

8. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 39.55 + 6.16

9. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 40.09 + 6.30

10. Hrouza Jan KRN5401 C TJ Loko Krnov 41.17 + 7.38

11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 42.02 + 8.23

12. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 43.57 +10.18

13. Ramík Mário BBM6200 C BETA Ursus Orienteering 44.21 +10.42

14. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 44.26 +10.47

15. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 46.28 +12.49

16. Marek Hájek KYL6800 C SK SP Kylešovice 48.29 +14.50

17. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 50.39 +17.00

18. Mielec Jaromír AOV6901 C Baník - FIZA Ostrava 53.59 +20.20

19. Romportl Petr AOV6801 C Baník - FIZA Ostrava 58.53 +25.14

20. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 61.05 +27.26

21. Vojtko Luboš TBB C 70.25 +36.46

22. Schuster Martin AOP6502 C NORD Slavia Minerva Opava 70.31 +36.52

---------------------------------------------------------------------------------

 

H45C 4.10 km, 70 m, 16 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Pospíšil Václav SOP5701 C TJ Slezan Opava 33.18

2. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 35.22 + 2.04

3. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 37.04 + 3.46

4. Hrouza Tomáš KRN5201 C TJ Loko Krnov 37.10 + 3.52

5. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 43.59 +10.41

6. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 46.25 +13.07

7. Šajer Jiří MOV C SKOB Ostrava 54.03 +20.45

8. Mutina Vlastimil BFM5700 C SKOB Frýdek - Místek 55.35 +22.17

9. Belkovics Jan HAV5800 C SKOB Baník Havířov 56.59 +23.41

10. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 57.03 +23.45

11. Proske Pavel AOV6001 C Baník - FIZA Ostrava 59.13 +25.55

---------------------------------------------------------------------------------

 

X10N 2.40 km, 25 m, 6 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 20.34

2. Bernatík Lukáš SFM9801 C Sokol Frýdek - Místek 22.12 + 1.38

3. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 22.45 + 2.11

4. Chlebíková Aneta TRI9755 C TJ TŽ Třinec 23.37 + 3.03

5. Foltýnová Markéta TRI0050 C TJ TŽ Třinec 23.42 + 3.08

6. Procházka Zdeněk SOP9901 C TJ Slezan Opava 23.44 + 3.10

7. Kujová Natálie KAR9751 C SK Karlovice 24.07 + 3.33

8. Kašparová Barča MOV C SKOB Ostrava 26.48 + 6.14

9. Řehák Pavel BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 28.52 + 8.18

10. Foltýnová Klára TRI0051 C TJ TŽ Třinec 30.54 +10.20

11. Kašparová Zuzka MOV C SKOB Ostrava 34.44 +14.10

12. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 37.09 +16.35

13. Haltofová Dana TRI0150 C TJ TŽ Třinec 42.34 +22.00

14. Jelínek Jan AOP0101 C NORD Slavia Minerva Opava 43.07 +22.33

15. Řehová Natálka BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 43.45 +23.11

16. Palkovský Jiří BFM9801 C SKOB Frýdek - Místek 50.55 +30.21

17. Buryan Patrik MOV C SKOB Ostrava 51.50 +31.16

18. Bernatíková Hana SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek 53.14 +32.40

19. Broda Aleš SFM0202 C Sokol Frýdek - Místek 55.07 +34.33

20. Kovalčíková Anička JAM C SK Jamnice 56.46 +36.12

21. Mielec Radomír MOV C SKOB Ostrava 69.22 +48.48

22. Hájková Lenka KYL C SK SP Kylešovice 70.51 +50.17