Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 6.ZŽ, 10.6.2006, Brno, klasická trať


D12B 2.33 km, 9 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 18.23

2. Tesařová Markéta RBK9451 B SK Radioklub Blansko 18.52 + 0.29

3. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 18.57 + 0.34

4. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 19.46 + 1.23

5. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 22.49 + 4.26

6. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 23.16 + 4.53

7. Procházková Marie DCE9550 B OOB TJ Sokol Dobřichovice 24.26 + 6.03

8. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 24.39 + 6.16

9. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 24.58 + 6.35

10. Kovářová Veronika TRI9459 B TJ TŽ Třinec 27.00 + 8.37

11. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 27.06 + 8.43

12. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 27.09 + 8.46

13. Hejlová Lucie PTE9653 C TJ Sokol Ptení 42.23 +24.00

--------------------------------------------------------------------------------------

 


H35B 9.43 km, 23 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA Ursus Orienteering 68.47

2. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 69.18 + 0.31

3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 69.45 + 0.58

4. Kunčar Vít LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice 73.49 + 5.02

5. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 76.25 + 7.38

6. Jelínek Jan AOP6401 C POBO Opava, Přátelé orientační 76.37 + 7.50

7. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 76.44 + 7.57

8. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 77.05 + 8.18

9. Hierweg Karol BBA5801 C 77.33 + 8.46

10. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 77.35 + 8.48

11. Kuna Daniel BBA6001 C 77.43 + 8.56

12. Hubáček Jaroslav LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice 78.15 + 9.28

13. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 79.00 +10.13

14. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 79.12 +10.25

15. Skoupý Jan STE7001 C SK SKI-OB Šternberk 81.40 +12.53

16. Gross Michal ABM6946 C KOB MOIRA Brno 84.08 +15.21

17. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 85.23 +16.36

18. Peřinka Jan AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační 86.32 +17.45

19. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov 87.25 +18.38

20. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 89.23 +20.36

21. Šňupárek Ondřej DKP6900 C Oddíl OB Kotlářka 91.25 +22.38

22. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 92.23 +23.36

23. Pavelka Vladimír VIZ5903 C TJ Sokol Vizovice 92.31 +23.44

24. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 99.57 +31.10

25. Pavlík Radek KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 101.14 +32.27

26. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 107.52 +39.05

27. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 110.07 +41.20

28. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 116.19 +47.32

29. Valenta Jiří LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice 121.38 +52.51

30. Prokop Tomáš UBM6901 C TJ Průkopník Brno 199.45 +130.58

Uklein Jiří UBM6601 C TJ Průkopník Brno DISK

Slíva Petr LCE C TJ Slovan Luhačovice DISK

Kunz Martin BBM7101 C BETA Ursus Orienteering DISK

MS Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 80.47 +12.00

MS Janda Jiří KNP7219 C I. Pražský SK neslyšících 133.38 +64.51

--------------------------------------------------------------------------------------