Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 7.KŽj, 27.5.2006, Bruntál, MHO-klasika



D10N 1.95 km, 25 m, 5 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Fukalová Hana AOV9850 C Baník Ostrava - FIZA 26.35

2. Buckova Veronika VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35.12 + 8.37

3. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 43.04 +16.29

4. Petrželková Monika BFM9651 C SKOB Frýdek - Místek 44.04 +17.29

5. Borkova Anna SSU C SK Severka Šumperk 47.41 +21.06

6. Téglová Adéla MOV9752 C SKOB Ostrava 48.28 +21.53

7. Svěchotová Natálie MOV9751 C SKOB Ostrava 49.08 +22.33

8. Obročníková Karolína TRI9752 C TJ TŽ Třinec 55.02 +28.27

9. Obročníková Klára TRI9751 C TJ TŽ Třinec 57.40 +31.05

MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 25.08

MS Kasíková Kateřina TRC9451 C SKOB BETA Třinec 60.54 +34.19

MS Pisťáčková Dominika BFM9551 C SKOB Frýdek - Místek DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

 

D12 2.80 km, 70 m, 10 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 24.09

2. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 25.12 + 1.03

3. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 26.54 + 2.45

4. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 28.56 + 4.47

5. Fukalová Martina AOV9550 C Baník Ostrava - FIZA 32.44 + 8.35

6. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 32.50 + 8.41

7. Proboszová Natálie HAV9452 C SKOB Baník Havířov 34.34 +10.25

8. Mehésová Irena ZLH9450 C TJ Zlaté Hory 37.18 +13.09

9. Tesarova Ludmila VOV C VSK VŠB-TU Ostrava 43.02 +18.53

10. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 43.19 +19.10

11. Rozbrojová Petra SSU9591 C SK Severka Šumperk 47.15 +23.06

12. Procházková Marie SOP9551 C TJ Slezan Opava 47.49 +23.40

13. Peřinková Petra AOP9451 C POBO Opava, Přátelé orientační 52.05 +27.56

14. Kratochvílová Kateřina SSU9494 C SK Severka Šumperk 72.06 +47.57

15. Kucharčíková Kristýna SSU9491 C SK Severka Šumperk 72.13 +48.04

Korčáková Ivana KON9473 C KOB Konice DISK

Hemzalová Karolína KON9472 C KOB Konice DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

 

D14 3.75 km, 80 m, 13 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 28.16

2. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 28.54 + 0.38

3. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 29.10 + 0.54

4. Horčičková Vendula UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou 30.08 + 1.52

5. Chromečková Martina SSU9262 B SK Severka Šumperk 30.13 + 1.57

6. Šarmanová Alena MOV9351 B SKOB Ostrava 31.29 + 3.13

7. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 31.53 + 3.37

8. Kolářová Renata ABR9351 B A-team NOVO Bruntál 32.05 + 3.49

9. Šimková Johanka UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou 32.45 + 4.29

10. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum 35.05 + 6.49

11. Mátlová Pavlína KSU9392 B Klub vytrvalostních sportů Šum 35.32 + 7.16

12. Pernicová Helena UOL9352 B SK Univerzity Palackého Olomou 36.13 + 7.57

13. Nováková Alžběta AOV9251 C Baník Ostrava - FIZA 38.27 +10.11

14. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 38.50 +10.34

15. Czepczorová Michael TRI9351 C TJ TŽ Třinec 39.02 +10.46

16. Hejlová Zuzana PTE9371 C TJ Sokol Ptení 39.04 +10.48

17. Štarhová Martina SSU9386 B SK Severka Šumperk 42.02 +13.46

18. Křečková Lenka ZPV9271 C KOB Železárny Prostějov 42.12 +13.56

19. Opletalová Bára TRI9354 B TJ TŽ Třinec 42.18 +14.02

20. Krejčí Kateřina AOV9350 B Baník Ostrava - FIZA 42.41 +14.25

21. Jarošová Martina VRB9351 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45.44 +17.28

22. Ivánková Žaneta BFM9351 C SKOB Frýdek - Místek 49.34 +21.18

23. Kejíková Ivona PTE9281 C TJ Sokol Ptení 58.21 +30.05

24. Opletalová Eva HAV9250 C SKOB Baník Havířov 59.14 +30.58

25. Stawaritschová Veronika CEL9275 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 61.16 +33.00

26. Fochlerová Jitka SSU92 C SK Severka Šumperk 76.31 +48.15

Vaníčková Tereza KSU9391 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK

Kotrčová Lenka ABR9352 C A-team NOVO Bruntál DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

 

D21 6.45 km, 180 m, 20 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Horčičková Eva UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou 53.11

2. Poklopová Lenka UOL8951 A SK Univerzity Palackého Olomou 53.29 + 0.18

3. Bednářová Dana UOL7951 C SK Univerzity Palackého Olomou 55.43 + 2.32

4. Hlavová Hana KON8888 A KOB Konice 58.23 + 5.12

5. Kašparová Šárka JAM7253 C SK Jamnice 59.11 + 6.00

6. Poklopová Ivana UOL6451 C SK Univerzity Palackého Olomou 62.43 + 9.32

7. Jurečková Leona ABR7752 C A-team NOVO Bruntál 65.51 +12.40

8. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 66.25 +13.14

9. Tomanková Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 69.00 +15.49

10. Hoppová Lucie OOP8050 C TJ Opava 70.28 +17.17

11. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 79.29 +26.18

12. Černá Kristýna SOP8552 C TJ Slezan Opava 87.50 +34.39

13. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 88.15 +35.04

14. Procházková Martina SOP7351 C TJ Slezan Opava 100.13 +47.02

Bencúrová Jitka LCE7763 C TJ Slovan Luhačovice DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

 

H10N 2.10 km, 25 m, 5 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Novák Pavel AOV9804 C Baník Ostrava - FIZA 21.49

2. Němec Tomáš ODR C SKOB Odry 34.15 +12.26

3. Horváth Antonín MOV9801 C SKOB Ostrava 42.32 +20.43

4. Troup Štěpán MOV9603 C SKOB Ostrava 45.10 +23.21

5. Rohel David BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 46.12 +24.23

6. Míček Filip MOV9802 C SKOB Ostrava 49.33 +27.44

7. Eliska SBR C SKOB Bruntál 52.21 +30.32

8. Straka Jakub TRC9601 C SKOB BETA Třinec 55.44 +33.55

9. Czempka Vojtěch TRC9800 C SKOB BETA Třinec 69.30 +47.41

10. Palkovský Jiří BFM9801 C SKOB Frýdek - Místek 73.58 +52.09

--------------------------------------------------------------------------------------

 

H12 2.74 km, 70 m, 10 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Minář Marek SSU9441 B SK Severka Šumperk 20.32

2. Staněk Tomáš SSU9403 B SK Severka Šumperk 21.49 + 1.17

3. Štětínský Pavel MOV9401 C SKOB Ostrava 23.49 + 3.17

4. Karásek Vojtěch TRI9401 B TJ TŽ Třinec 25.02 + 4.30

5. Pavlík Marek ZLH9501 C TJ Zlaté Hory 26.19 + 5.47

6. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov 26.28 + 5.56

7. Hučík Jan TRI9407 C TJ TŽ Třinec 26.52 + 6.20

8. Horvát Petr SSU9442 B SK Severka Šumperk 27.12 + 6.40

9. Wágner Jakub AOV9501 C Baník Ostrava - FIZA 28.53 + 8.21

10. Sklenář Martin SBR9501 C SKOB Bruntál 30.00 + 9.28

11. Vičan Dominik ABR9501 C A-team NOVO Bruntál 30.56 +10.24

12. Ondruš Adam AOV9401 C Baník Ostrava - FIZA 30.58 +10.26

13. Holinka Lukáš PTE9421 C TJ Sokol Ptení 33.00 +12.28

14. Kaufman Albert TRI9501 C TJ TŽ Třinec 35.05 +14.33

15. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 39.38 +19.06

16. Slavík Martin VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41.11 +20.39

17. Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava 42.01 +21.29

18. Šnyrch Farruch UOL9503 C SK Univerzity Palackého Olomou 44.56 +24.24

19. Posledník Vaclav MOV9701 C SKOB Ostrava 52.56 +32.24

20. Švécar Rostislav PTE9502 C TJ Sokol Ptení 54.24 +33.52

21. Turčan Matěj PLU9402 C TJ Sokol Plumlov 57.58 +37.26

22. Valouch David SOP9501 C TJ Slezan Opava 65.33 +45.01

Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec DISK

MS Vitaskova Krystyna SSU C SK Severka Šumperk 143.30 +122.58

MS Mahdal Ondřej SSU9305 C SK Severka Šumperk 30.53 +10.21

--------------------------------------------------------------------------------------

 

H14 4.41 km, 110 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 31.12

2. Hadač Filip AOP9301 A POBO Opava, Přátelé orientační 32.37 + 1.25

3. Schuster Marek AOP9303 A POBO Opava, Přátelé orientační 33.32 + 2.20

4. Ostřanský Filip SSU9243 B SK Severka Šumperk 33.37 + 2.25

5. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 35.18 + 4.06

6. Navrátil Boris AOV9203 B Baník Ostrava - FIZA 35.21 + 4.09

7. Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec 35.38 + 4.26

8. Rossmanith Vojta AOP9302 C POBO Opava, Přátelé orientační 37.22 + 6.10

9. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 37.28 + 6.16

10. Lacina Lukáš KSU9304 B Klub vytrvalostních sportů Šum 38.33 + 7.21

11. Holinka Matouš PTE9222 C TJ Sokol Ptení 39.41 + 8.29

12. Pospíšil Petr SOP9301 B TJ Slezan Opava 40.04 + 8.52

13. Jendželovský Marek AOV9201 B Baník Ostrava - FIZA 40.23 + 9.11

14. Šidík Petr AOV9204 C Baník Ostrava - FIZA 42.56 +11.44

15. Svěchota Marek MOV9302 C SKOB Ostrava 43.42 +12.30

16. Lacina Jakub KSU9303 B Klub vytrvalostních sportů Šum 47.41 +16.29

17. Kiedroň Martin TRC9201 C SKOB BETA Třinec 48.41 +17.29

18. Sýkora Jan AOP9201 B POBO Opava, Přátelé orientační 51.10 +19.58

19. Šnyrch Šochruch UOL9309 C SK Univerzity Palackého Olomou 51.37 +20.25

20. Verlík Jan TRI9205 C TJ TŽ Třinec 57.07 +25.55

21. Svatoň Ondra ABR9301 C A-team NOVO Bruntál 57.36 +26.24

22. Najbr Ondřej KON9223 C KOB Konice 65.13 +34.01

23. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum 66.53 +35.41

24. Švrlanský Jakub AOV9202 C Baník Ostrava - FIZA 67.26 +36.14

25. Volný Tomáš BFM9202 C SKOB Frýdek - Místek 78.08 +46.56

26. Lukáš Jakub AOV9301 C Baník Ostrava - FIZA 93.32 +62.20

27. Kohutek Tomáš TRC9202 C SKOB BETA Třinec 113.25 +82.13

Soural Marek KSU9244 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

 

H16 5.27 km, 130 m, 16 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Melecký Martin OOP9000 A TJ Opava 36.19

2. Ostřanský Josef SSU9011 B SK Severka Šumperk 36.26 + 0.07

3. Strečko Marek ZLH9101 A TJ Zlaté Hory 38.03 + 1.44

4. Vozda Vojtěch KSU9043 B Klub vytrvalostních sportů Šum 38.12 + 1.53

5. Pernica Jiří VRB9002 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38.26 + 2.07

6. Hnilica Přemek KSU9141 B Klub vytrvalostních sportů Šum 39.23 + 3.04

7. Opletal Jaroslav SSU9010 B SK Severka Šumperk 39.29 + 3.10

8. Sochor Vít HAV9105 B SKOB Baník Havířov 40.23 + 4.04

9. Tesař Jan VRB9000 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41.18 + 4.59

10. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 42.43 + 6.24

11. Jendželovský Martin AOV9003 B Baník Ostrava - FIZA 42.45 + 6.26

12. Fousek Jan AOV9101 B Baník Ostrava - FIZA 43.07 + 6.48

13. Kowol Radek TRC9000 C SKOB BETA Třinec 43.26 + 7.07

14. Křeček Jan ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov 45.33 + 9.14

15. Popelka Pavel PTE9032 B TJ Sokol Ptení 46.13 + 9.54

16. Opletal Jan HAV9000 B SKOB Baník Havířov 46.24 +10.05

17. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 47.16 +10.57

18. Opletal Petr TRC9104 C SKOB BETA Třinec 47.32 +11.13

19. Coufal Radek SSU9042 B SK Severka Šumperk 48.01 +11.42

20. Kučera Jan KON9037 C KOB Konice 48.47 +12.28

21. Kostka Jakub TRC9103 B SKOB BETA Třinec 49.23 +13.04

22. Seitler Milan ZLH9102 B TJ Zlaté Hory 49.25 +13.06

23. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 49.57 +13.38

24. Pospíšil Jan JPV9039 C SK Prostějov 50.01 +13.42

25. Legerski Martin TRI9003 B TJ TŽ Třinec 50.44 +14.25

26. Melecký Karel OOP9100 B TJ Opava 51.01 +14.42

27. Mátl Martin KSU9041 C Klub vytrvalostních sportů Šum 52.01 +15.42

28. Šnajdr Jakub VRB9001 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54.15 +17.56

29. Bartosz David TRI9102 B TJ TŽ Třinec 55.34 +19.15

30. Vítek Michal PTE9031 C TJ Sokol Ptení 58.02 +21.43

31. Vojtanovský Jan VRB9005 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 59.08 +22.49

32. Benc Martin SSU9143 B SK Severka Šumperk 61.30 +25.11

33. Figura Jiří HAV9009 C SKOB Baník Havířov 68.38 +32.19

34. Szlaur Jan TRC9107 C SKOB BETA Třinec 77.13 +40.54

35. Mahdal Jakub SSU9149 C SK Severka Šumperk 79.03 +42.44

36. Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava 80.04 +43.45

37. Pinkner Adam UOL91 C SK Univerzity Palackého Olomou 84.42 +48.23

38. Jašek Martin LOL9101 C SK OK Olomouc 92.01 +55.42

39. Kopilčák Jiří ZLH9104 C TJ Zlaté Hory 94.50 +58.31

Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK

Pastyřík Jakub BFM9102 C SKOB Frýdek - Místek DISK

Kiedroň Michal TRC9101 C SKOB BETA Třinec DISK

Kočí Adam KON9131 C KOB Konice DISK

--------------------------------------------------------------------------------------

 

H35 7.18 km, 230 m, 24 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 49.39

2. Hadač Miroslav AOP6501 C POBO Opava, Přátelé orientační 50.37 + 0.58

3. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 53.23 + 3.44

4. Strachota Jaroslav SSU5600 C SK Severka Šumperk 53.30 + 3.51

5. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 53.39 + 4.00

6. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB-TU Ostrava 55.43 + 6.04

7. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 55.45 + 6.06

8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 56.16 + 6.37

9. Jeřábek Luboš JPV6112 C SK Prostějov 59.28 + 9.49

10. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov 59.48 +10.09

11. Soldán Vladimír JPV6526 C SK Prostějov 59.51 +10.12

12. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 60.48 +11.09

13. Slavík Tomáš VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 61.14 +11.35

14. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 63.54 +14.15

15. Jelínek Jan AOP6401 C POBO Opava, Přátelé orientační 64.08 +14.29

16. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 64.21 +14.42

17. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 65.41 +16.02

18. Pavel Grulich JPV7117 C SK Prostějov 66.11 +16.32

19. Peřinka Jan AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační 66.19 +16.40

20. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 68.02 +18.23

21. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 68.20 +18.41

22. Štarha Vítězslav SSU6603 C SK Severka Šumperk 68.32 +18.53

23. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 68.34 +18.55

24. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 69.00 +19.21

25. Pavlík Radek KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 70.01 +20.22

26. Zítka Jiří ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 70.20 +20.41

27. Březina Vladimír SSU5847 C SK Severka Šumperk 71.18 +21.39

28. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 71.36 +21.57

29. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 73.23 +23.44

30. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 76.09 +26.30

31. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 78.31 +28.52

32. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 81.50 +32.11

33. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 83.06 +33.27

34. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 86.03 +36.24

35. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 92.17 +42.38

36. Konečný Pavel OOP6601 C TJ Opava 100.14 +50.35

37. Kopilčák Pavel ZLH6602 C TJ Zlaté Hory 103.03 +53.24

38. Dvořák Radomír SSU6342 C SK Severka Šumperk 105.05 +55.26

39. Novotný Vladimír ABR6202 C A-team NOVO Bruntál 114.16 +64.37

40. Romprtl Petr AOV6801 C Baník Ostrava - FIZA 122.34 +72.55

--------------------------------------------------------------------------------------

 

H45 5.72 km, 135 m, 17 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Zdráhal Robert STE5707 C SK SKI-OB Šternberk 40.37

2. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum 46.17 + 5.40

3. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 46.31 + 5.54

4. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 52.11 +11.34

5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 53.55 +13.18

6. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB Železárny Prostějov 55.12 +14.35

7. Sýkora Jiří AOP5401 C POBO Opava, Přátelé orientační 55.50 +15.13

8. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 56.27 +15.50

9. Pospíšil Václav SOP5701 C TJ Slezan Opava 57.23 +16.46

10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 57.28 +16.51

11. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 61.50 +21.13

12. Poklop Lubomír LOL5601 C SK OK Olomouc 62.02 +21.25

13. Černohorský Ladislav CEL5627 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 63.45 +23.08

14. Janošík Antonín UOL5201 C SK Univerzity Palackého Olomou 65.43 +25.06

15. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 67.44 +27.07

16. Kolář Leopold KAR5401 C SK Karlovice 68.38 +28.01

17. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 69.06 +28.29

18. Zachař Zdeněk ZLH5902 C TJ Zlaté Hory 77.49 +37.12

19. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 80.03 +39.26

20. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 80.40 +40.03

21. Jašek Vladislav LOL5401 C SK OK Olomouc 83.18 +42.41

22. Czasch Petr ABR6003 C A-team NOVO Bruntál 84.39 +44.02

23. Proske Pavel AOV6001 C Baník Ostrava - FIZA 91.33 +50.56

--------------------------------------------------------------------------------------

 

HDR 2.01 km, 25 m, 6 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 22.19

2. Koudelka Roman PTE C TJ Sokol Ptení 23.02 + 0.43

3. Bencur Juraj LCE99 C TJ Slovan Luhačovice 23.32 + 1.13

4. Huňka Dominik PTE9801 C TJ Sokol Ptení 25.08 + 2.49

5. Novotná Klára ZLH9851 C TJ Zlaté Hory 25.11 + 2.52

6. Moskvová Agáta ZLH0355 C TJ Zlaté Hory 27.02 + 4.43

7. Seitlerová Veronika ZLH9850 C TJ Zlaté Hory 27.10 + 4.51

8. Procházka Zdeněk SOP9901 C TJ Slezan Opava 27.19 + 5.00

9. Novotná Tereza ZLH0050 C TJ Zlaté Hory 27.39 + 5.20

10. Tesar Vojtech VOV C VSK VŠB-TU Ostrava 27.53 + 5.34

11. Míček Dominik MOV9501 C SKOB Ostrava 28.58 + 6.39

12. Soldánová Tereza JPV9899 C SK Prostějov 30.12 + 7.53

13. Pilcová Sabina ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov 31.48 + 9.29

14. Kaszperydysova Petra TRI9758 C TJ TŽ Třinec 33.11 +10.52

15. Kavecký David OOP0300 C TJ Opava 38.33 +16.14

16. Troup Matěj MOV9402 C SKOB Ostrava 40.38 +18.19

17. Jelínek Jan AOP0101 C POBO Opava, Přátelé orientační 44.30 +22.11

18. Petrivalsky Bernat STE C SK SKI-OB Šternberk 51.27 +29.08

19. Muellerová Kristýna KON9771 C KOB Konice 56.28 +34.09

20. Piskor Andrej ZLH C TJ Zlaté Hory 59.44 +37.25

Kujová Natálie KAR9951 C SK Karlovice DISK