Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 7.ZŽ, 11.6.2006, Brno, krátká trať


D12B 2.59 km, 45 m, 8 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Tesařová Markéta RBK9451 B SK Radioklub Blansko 20.48

2. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 22.30 + 1.42

3. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 26.01 + 5.13

4. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 26.09 + 5.21

5. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 26.17 + 5.29

6. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 26.40 + 5.52

7. Procházková Marie DCE9550 B OOB TJ Sokol Dobřichovice 27.44 + 6.56

8. Kovářová Veronika TRI9459 B TJ TŽ Třinec 28.07 + 7.19

9. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 29.26 + 8.38

10. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 29.46 + 8.58

11. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 30.30 + 9.42

12. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 31.47 +10.59

13. Hejlová Lucie PTE9653 C TJ Sokol Ptení 48.24 +27.36

--------------------------------------------------------------------------------------

H35B 5.14 km, 150 m, 20 kontrol

 

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 40.02

2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA Ursus Orienteering 42.51 + 2.49

3. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 45.09 + 5.07

4. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 46.20 + 6.18

5. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 47.40 + 7.38

6. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 47.41 + 7.39

7. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov 48.44 + 8.42

8. Kuna Daniel BBA6001 C 49.35 + 9.33

9. Kunčar Vít LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice 49.44 + 9.42

10. Jelínek Jan AOP6401 C POBO Opava, Přátelé orientační 51.21 +11.19

11. Hubáček Jaroslav LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice 51.34 +11.32

12. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 52.55 +12.53

13. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 53.23 +13.21

14. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 54.28 +14.26

15. Peřinka Jan AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační 55.36 +15.34

16. Šňupárek Ondřej DKP6900 C Oddíl OB Kotlářka 56.00 +15.58

17. Pavelka Vladimír VIZ5903 C TJ Sokol Vizovice 56.52 +16.50

18. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 58.19 +18.17

19. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 67.25 +27.23

20. Klaška Jan XXX C 68.59 +28.57

21. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 70.31 +30.29

22. Pavlík Radek KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 72.44 +32.42

23. Valenta Jiří LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice 77.16 +37.14

24. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 78.55 +38.53

25. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 87.06 +47.04

Hierweg Karol BBA5801 C DISK

MS Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 51.39 +11.37

MS JANDA JIří KNP7219 C I. Pražský SK neslyšících 80.26 +40.24

--------------------------------------------------------------------------------------