Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 8.KŽj, 3.6.2006, VOV-Visalaje, víceoblastní

D10N 3.00 km, 5 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Fukalová Hana AOV9850 C Baník - FIZA Ostrava 29.43

2. Obročníková Klára TRI9751 C TJ TŽ Třinec 31.30 + 1.47

3. Novotná Klára ZLH9851 C TJ Zlaté Hory 32.31 + 2.48

4. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 32.42 + 2.59

5. Fizková Renáta TRI9753 C TJ TŽ Třinec 33.10 + 3.27

6. Petrželková Monika BFM9651 C SKOB Frýdek - Místek 33.45 + 4.02

7. Brudná Klára TRI9653 C TJ TŽ Třinec 34.17 + 4.34

8. Hauerlandová Natálie LCE C TJ Slovan Luhačovice 36.38 + 6.55

9. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 40.42 +10.59

10. NEMETHOVÁ Zuzana HAV C SKOB Baník Havířov 45.08 +15.25

11. Obročníková Karolína TRI9752 C TJ TŽ Třinec 51.42 +21.59

Svěchotová Natálie MOV9751 C SKOB Ostrava DISK

MS Hrušková Adéla MOV9551 C SKOB Ostrava 31.57 + 2.14

MS Kasíková Kateřina TRC9451 C SKOB BETA Třinec 32.12 + 2.29

MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 25.41

---------------------------------------------------------------------------------

 

D12C 2.10 km, 85 m, 9 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 19.37

2. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 23.17 + 3.40

3. Kunčarová Jana LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice 25.21 + 5.44

4. Fukalová Martina AOV9550 C Baník - FIZA Ostrava 26.15 + 6.38

5. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 29.25 + 9.48

6. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 30.44 +11.07

7. Procházková Marie SOP9551 C TJ Slezan Opava 41.51 +22.14

8. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 43.23 +23.46

9. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 46.54 +27.17

10. Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov 49.37 +30.00

11. Srubková Andrea BFM9452 C SKOB Frýdek - Místek 55.01 +35.24

12. Krajcarová Soňa SKM9551 C KOB Směr Kroměříž 55.35 +35.58

13. Kredbová Barbara HAV9551 C SKOB Baník Havířov 57.01 +37.24

Konečná Lucie PTE C Sokol Ptení DISK

Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec DISK

---------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.50 km, 160 m, 9 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 31.08

2. Šarmanová Alena MOV9351 B SKOB Ostrava 32.36 + 1.28

3. Horčičková Vendula UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou 33.36 + 2.28

4. Šimková Johanka UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou 34.25 + 3.17

5. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 37.24 + 6.16

6. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 40.17 + 9.09

7. Nováková Alžběta AOV9251 C Baník - FIZA Ostrava 42.41 +11.33

8. Křečková Lenka ZPV9271 C KOB Železárny Prostějov 44.24 +13.16

9. Czepczorová Michael TRI9351 C TJ TŽ Třinec 44.33 +13.25

10. Opletalová Bára TRI9354 B TJ TŽ Třinec 44.35 +13.27

11. Žaludková Petra TZL9251 B SKOB Zlín 45.21 +14.13

12. Ručková Amálie OOP9350 C TJ Opava 45.52 +14.44

13. Hejlová Zuzana PTE9371 C Sokol Ptení 46.02 +14.54

14. Ivánková Žaneta BFM9351 C SKOB Frýdek - Místek 46.31 +15.23

15. Krejčí Kateřina AOV9350 B Baník - FIZA Ostrava 46.39 +15.31

16. Borková Marie TZL9253 B SKOB Zlín 46.43 +15.35

17. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 48.47 +17.39

18. Lukašíková Pavlína TZL9254 C SKOB Zlín 50.12 +19.04

19. Mlčochová Alice TRI9251 B TJ TŽ Třinec 52.22 +21.14

20. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 53.22 +22.14

21. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 67.56 +36.48

---------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.40 km, 280 m, 19 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Bencúrová Jitka LCE7763 C TJ Slovan Luhačovice 54.03

2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 55.23 + 1.20

3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 58.28 + 4.25

4. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 66.00 +11.57

5. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 73.15 +19.12

6. Maliňáková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 73.43 +19.40

7. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 75.06 +21.03

8. Dostálová Lucie SOP8052 C TJ Slezan Opava 75.34 +21.31

9. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 84.34 +30.31

10. Pavlačková Kateřina ODR8450 C SKOB Odry 90.57 +36.54

11. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 92.58 +38.55

12. Chromčáková Jitka JZL7851 C TJ Jižní svahy Zlín 98.58 +44.55

13. Procházková Martina SOP7351 C TJ Slezan Opava 103.14 +49.11

Maliňáková Petra SVS8751 B Orientklub Vsetín DISK

Bradáčová Soňa MOV7651 C SKOB Ostrava DISK

---------------------------------------------------------------------------------

 

H10N 3.00 km, 5 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Novák Pavel AOV9801 C Baník - FIZA Ostrava 21.08

2. Sedláček Ondřej HLV9726 C Sokol Holešov 24.21 + 3.13

3. Mielec Jaromír AOV9701 C Baník - FIZA Ostrava 25.58 + 4.50

4. Troup Štěpán MOV9603 C SKOB Ostrava 27.32 + 6.24

5. Menšík Petr MOV9601 C SKOB Ostrava 29.01 + 7.53

6. Cahlík Jakub HLV9731 C Sokol Holešov 29.55 + 8.47

7. Straka Jakub TRC9601 C SKOB BETA Třinec 31.40 +10.32

8. Czempka Vojtěch TRC9800 C SKOB BETA Třinec 31.55 +10.47

9. Kostka Petr TRC9600 C SKOB BETA Třinec 32.51 +11.43

10. Spurný Radek PTE9706 C Sokol Ptení 33.03 +11.55

11. Řehák Pavel BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 34.52 +13.44

12. Rohel David BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 35.37 +14.29

13. Palkovský Jiří BFM9801 C SKOB Frýdek - Místek 38.36 +17.28

14. Míček Filip MOV C SKOB Ostrava 38.59 +17.51

15. Vavrys Jakub LCE C TJ Slovan Luhačovice 39.32 +18.24

16. Horvát Antonín MOV C SKOB Ostrava 47.38 +26.30

17. Šincl Jaroslav KON9623 C KOB Konice 50.09 +29.01

Adamík Jiří AOV9702 C Baník - FIZA Ostrava DISK

---------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.40 km, 95 m, 10 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Hubáček Jonáš LCE9501 C TJ Slovan Luhačovice 21.25

2. Karásek Vojtěch TRI9401 B TJ TŽ Třinec 23.05 + 1.40

3. Korčák Jakub TZL9403 B SKOB Zlín 24.23 + 2.58

4. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 27.19 + 5.54

5. Štětínský Pavel MOV9401 C SKOB Ostrava 27.24 + 5.59

6. Hučík Jan TRI9407 C TJ TŽ Třinec 29.27 + 8.02

7. Brogowski Dominik LCE94 C TJ Slovan Luhačovice 31.33 +10.08

8. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 35.07 +13.42

9. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 35.21 +13.56

10. Láznička Jan TZL9405 C SKOB Zlín 35.26 +14.01

11. Skoupý Jan STE9411 B SK SKI-OB Šternberk 39.12 +17.47

12. Ondruš Adam AOV9401 C Baník - FIZA Ostrava 41.11 +19.46

13. Polášek Michal TZL9503 C SKOB Zlín 41.23 +19.58

14. Šnyrch Farruch UOL9503 C SK Univerzity Palackého Olomou 41.41 +20.16

15. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 42.05 +20.40

16. Chovanec David TZL9502 C SKOB Zlín 43.13 +21.48

17. Žemlík Daniel KVS9401 C SKOB Kobra Vsetín 43.18 +21.53

18. Švécar Rostislav PTE9502 C Sokol Ptení 46.34 +25.09

19. Dokoupil Jakub TZL9404 C SKOB Zlín 47.48 +26.23

20. Kotrle Kamil UOL9402 C SK Univerzity Palackého Olomou 47.55 +26.30

21. Valouch David SOP9501 C TJ Slezan Opava 52.06 +30.41

22. Turčan Matěj PLU9402 C TJ Sokol Plumlov 53.59 +32.34

23. Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec 66.17 +44.52

24. Zvoníček Josef SKM9404 C KOB Směr Kroměříž 69.35 +48.10

25. Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava 70.31 +49.06

26. Vondrák Tomáš ODR9401 C SKOB Odry 70.39 +49.14

27. Vičan Dominik ABR9501 C A-team NOVO Bruntál 74.15 +52.50

28. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 97.35 +76.10

Pavlík Marek ZLH9501 C TJ Zlaté Hory DISK

---------------------------------------------------------------------------------

 

H16C 4.50 km, 280 m, 15 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Hubáček Jan LCE9101 B TJ Slovan Luhačovice 43.29

2. Pavelka Tomáš VIZ9020 B TJ Sokol Vizovice 44.30 + 1.01

3. Opletal Jan HAV9000 B SKOB Baník Havířov 44.33 + 1.04

4. Schäfer Martin TZL9009 B SKOB Zlín 45.27 + 1.58

5. Fousek Jan AOV9101 B Baník - FIZA Ostrava 48.35 + 5.06

6. Beran Jan TZL9016 C SKOB Zlín 48.37 + 5.08

7. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 48.44 + 5.15

8. Benroth Jakub LCE9002 B TJ Slovan Luhačovice 49.34 + 6.05

9. Popelka Pavel PTE9032 B Sokol Ptení 51.21 + 7.52

10. Kučera Jan KON9037 C KOB Konice 52.40 + 9.11

11. Seitler Milan ZLH9102 B TJ Zlaté Hory 53.23 + 9.54

12. Semela Jakub LCE9103 B TJ Slovan Luhačovice 54.37 +11.08

13. Navara Jakub TZL9017 B SKOB Zlín 54.54 +11.25

14. Kostka Jakub TRC9103 C SKOB BETA Třinec 55.19 +11.50

15. Melecký Karel OOP9100 B TJ Opava 57.04 +13.35

16. Jendželovský Martin AOV9003 B Baník - FIZA Ostrava 57.07 +13.38

17. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 57.16 +13.47

18. Bartosz David TRI9102 B TJ TŽ Třinec 58.28 +14.59

19. Křeček Jan ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov 60.27 +16.58

20. Opletal Petr TRC9104 C SKOB BETA Třinec 60.44 +17.15

21. Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava 60.56 +17.27

22. Kočí Adam KON9131 C KOB Konice 61.10 +17.41

23. Vičan Michael ABR9101 B A-team NOVO Bruntál 63.45 +20.16

24. Vítek Michal PTE9031 C Sokol Ptení 65.03 +21.34

25. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 65.37 +22.08

26. Svízela Vojtěch LCE9105 C TJ Slovan Luhačovice 68.06 +24.37

27. Žemlík Boleslav KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín 70.38 +27.09

28. Kowol Radek TRC9000 C SKOB BETA Třinec 79.37 +36.08

29. Pinkner Adam UOL C SK Univerzity Palackého Olomou 79.52 +36.23

30. Kiedroň Michal TRC9101 C SKOB BETA Třinec 81.18 +37.49

31. Dvorský Václav SKM9101 C KOB Směr Kroměříž 89.05 +45.36

32. Szlaur Jan TRC9107 C SKOB BETA Třinec 101.00 +57.31

Pastyřík Jakub BFM9102 C SKOB Frýdek - Místek DISK  

Pospíšil Jan JPV9039 C SK Prostějov, oddíl OB Junior DISK

---------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.80 km, 390 m, 22 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 60.33

2. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 62.24 + 1.51

3. Kunčar Vít LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice 63.52 + 3.19

4. Strachota Jaroslav SSU5600 C SK Severka Šumperk 65.14 + 4.41

5. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 67.29 + 6.56

6. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 67.34 + 7.01

7. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov 68.11 + 7.38

8. Hubáček Libor LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice 68.37 + 8.04

9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 69.02 + 8.29

10. Skoupý Jan STE7001 C SK SKI-OB Šternberk 69.12 + 8.39

11. Končák Jaroslav HLV6321 C Sokol Holešov 71.14 +10.41

12. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 71.39 +11.06

13. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 71.51 +11.18

14. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 74.31 +13.58

15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK Univerzity Palackého Olomou 78.08 +17.35

16. Slíva Petr LCE C TJ Slovan Luhačovice 78.09 +17.36

17. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 79.55 +19.22

18. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 80.12 +19.39

19. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 80.43 +20.10

20. Vičan Lubomír ABR6501 C A-team NOVO Bruntál 81.23 +20.50

21. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 82.16 +21.43

22. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 82.59 +22.26

23. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 85.06 +24.33

24. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 85.15 +24.42

25. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 87.47 +27.14

26. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 89.55 +29.22

27. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 93.51 +33.18

28. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 95.31 +34.58

29. Romprtl Petr AOV6801 C Baník - FIZA Ostrava 107.52 +47.19

30. Sedláček Jaroslav HLV6404 C Sokol Holešov 113.55 +53.22

31. Mielec Jaromír AOV6901 C Baník - FIZA Ostrava 130.29 +69.56

32. Vojtko Luboš TBB C 141.36 +81.03

33. Perůtka Karel LCE4901 C TJ Slovan Luhačovice 152.51 +92.18

---------------------------------------------------------------------------------

 

H45C 4.60 km, 305 m, 18 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Zdráhal Robert STE5707 C SK SKI-OB Šternberk 42.01

2. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 50.37 + 8.36

3. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 53.51 +11.50

4. Pavelek Luděk AOP5801 C NORD Slavia Minerva Opava 54.07 +12.06

5. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 55.01 +13.00

6. Uchytil Vlastimil JPV6117 C SK Prostějov, oddíl OB Junior 56.14 +14.13

7. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 56.31 +14.30

8. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB Železárny Prostějov 57.44 +15.43

9. Kadaňka Jiří VMZ6008 C DDM Valašské Meziříčí 58.18 +16.17

10. Kršák Karel VIZ5902 C TJ Sokol Vizovice 60.21 +18.20

11. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 60.41 +18.40

12. Pospíšil Václav SOP5701 C TJ Slezan Opava 60.51 +18.50

13. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 65.09 +23.08

14. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 65.54 +23.53

15. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 67.06 +25.05

16. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 71.19 +29.18

17. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 73.50 +31.49

18. Černohorský Ladislav CEL5627 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 77.57 +35.56

19. Proske Pavel AOV6001 C Baník - FIZA Ostrava 90.02 +48.01

Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK

Kadaňka Petr VMZ6007 C DDM Valašské Meziříčí DISK

Navrátil Antonín UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou DISK

---------------------------------------------------------------------------------

X10N 3.00 km, 5 kontrol

---------------------------------------------------------------------------------

1. Smržová Kristýna ZPV C KOB Železárny Prostějov 20.05

2. Panovec Krištof OTK C Jiskra Otrokovice 22.53 + 2.48

3. Strakoš Matěj SFM9901 C Sokol Frýdek - Místek 23.38 + 3.33

4. Míček Dominik MOV C SKOB Ostrava 24.00 + 3.55

5. Bencúr Juraj ml LCE99 C TJ Slovan Luhačovice 24.08 + 4.03

6. Hulenková Nikola MOV9951 C SKOB Ostrava 26.01 + 5.56

7. Bernatík Lukáš SFM9801 C Sokol Frýdek - Místek 26.47 + 6.42

8. Kadaňka Jan VMZ C DDM Valašské Meziříčí 26.49 + 6.44

9. Nešporová Alžběta TZL0051 C SKOB Zlín 27.14 + 7.09

10. Procházka Zdeněk SOP9901 C TJ Slezan Opava 30.06 +10.01

11. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 30.46 +10.41

12. Kaszperydysová Petra TRI9758 C TJ TŽ Třinec 30.48 +10.43

13. Sedláček Jan HLV9727 C Sokol Holešov 31.32 +11.27

14. Novotná Tereza ZLH0050 C TJ Zlaté Hory 32.11 +12.06

15. Goldmanová Daniela LCE C TJ Slovan Luhačovice 34.43 +14.38

16. Bačová Adéla LCE C TJ Slovan Luhačovice 35.42 +15.37

17. Butor Jindřich VMZ C DDM Valašské Meziříčí 36.49 +16.44

18. Ema Pavelková AOP0051 C NORD Slavia Minerva Opava 48.51 +28.46

19. Bernatíková Hana SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek 50.02 +29.57

20. Jelínek Jan AOP0101 C NORD Slavia Minerva Opava 52.05 +32.00

21. Čížková Ališka ADA C TJ Spartak Adamov 60.45 +40.40

22. Kotůlková Renáta AOP0451 C NORD Slavia Minerva Opava 61.34 +41.29

23. Mielac Radomír + mam AOV9901 C Baník - FIZA Ostrava 87.57 +67.52

MS Hruzík Lukáš MOV C SKOB Ostrava 39.21 +19.16

MS Troup Matěj MOV9402 C SKOB Ostrava 27.01 + 6.56