Výsledky 9.KŽj, 24.6.2006, BFM-Pražmo, MMSK–klasika
D10N 2.40 km, 50 m, 6 kontrol
---------------------------------------------------------------------------------
1. Chlebikova Aneta TRI9755 C TJ TŽ Třinec 24.51
2. Svěchotová Natálie MOV9751 C SKOB Ostrava 26.07 + 1.16
3. Obročníková Karolína TRI9752 C TJ TŽ Třinec 26.33 + 1.42
4. Penkalová Lucie AOV9752 C Baník - FIZA Ostrava 31.21 + 6.30
5. Petrželková Monika BFM9651 C SKOB Frýdek - Místek 32.55 + 8.04
6. Hulenková Nikola MOV9850 C SKOB Ostrava 34.52 +10.01
7. Téglová Adéla MOV9752 C SKOB Ostrava 38.28 +13.37
8. Obročníková Klára TRI9751 C TJ TŽ Třinec 41.16 +16.25
MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 27.26 + 2.35
MS Kasíková Kateřina TRC9451 C SKOB BETA Třinec DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D14C 3.00 km, 100 m, 11 kontrol
---------------------------------------------------------------------------------
1. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 27.04
2. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 27.49 + 0.45
3. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 28.33 + 1.29
4. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 28.40 + 1.36
5. Šarmanová Alena MOV9351 B SKOB Ostrava 31.35 + 4.31
6. Nováková Alžběta AOV9251 C Baník - FIZA Ostrava 33.12 + 6.08
7. Mlčochová Alice TRI9251 B TJ TŽ Třinec 34.13 + 7.09
8. Opletalová Bára TRI9354 B TJ TŽ Třinec 34.23 + 7.19
9. Ručková Amálie OOP9350 C TJ Opava 39.24 +12.20
10. Czepczorová Michael TRI9351 C TJ TŽ Třinec 40.21 +13.17
11. Krejčí Kateřina AOV9350 B Baník - FIZA Ostrava 40.42 +13.38
12. Opletalová Eva HAV9250 C SKOB Baník Havířov 40.53 +13.49
13. Ivánková Žaneta BFM9351 C SKOB Frýdek - Místek 42.39 +15.35
14. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 44.56 +17.52
15. Hájková Martina BSC C 50.07 +23.03
---------------------------------------------------------------------------------
H10N 2.40 km, 50 m, 6 kontrol
---------------------------------------------------------------------------------
1. Mielec Jaromír AOV9701 C Baník - FIZA Ostrava 18.21
2. Troup Štěpán MOV9603 C SKOB Ostrava 18.22 + 0.01
3. Novák Pavel AOV9801 C Baník - FIZA Ostrava 26.23 + 8.02
4. Kostka Petr TRC9600 C SKOB BETA Třinec 27.12 + 8.51
5. Palkovský Jiří BFM9801 C SKOB Frýdek - Místek 28.21 +10.00
6. Řehák Pavel BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 62.42 +44.21
7. Horváth Antonín MOV9801 C SKOB Ostrava 72.43 +54.22
Czempka Vojtěch TRC9800 C SKOB BETA Třinec DISK
Bobek Roman TRC9602 C SKOB BETA Třinec DISK
Míček Filip MOV9802 C SKOB Ostrava DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H12C 2.40 km, 100 m, 10 kontrol
---------------------------------------------------------------------------------
1. Hučík Jan TRI9407 C TJ TŽ Třinec 28.33
2. Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava 32.28 + 3.55
3. Valouch David SOP9501 C TJ Slezan Opava 41.49 +13.16
4. Wágner Jakub AOV9501 C Baník - FIZA Ostrava 53.26 +24.53
5. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 55.25 +26.52
6. Kaufman Albert TRI9501 C TJ TŽ Třinec 61.20 +32.47
---------------------------------------------------------------------------------
H14C 3.50 km, 150 m, 13 kontrol
---------------------------------------------------------------------------------
1. Navrátil Boris AOV9203 B Baník - FIZA Ostrava 26.56
2. Hadač Filip AOP9301 A NORD Slavia Minerva Opava 27.03 + 0.07
3. Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec 27.18 + 0.22
4. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 28.03 + 1.07
5. Sýkora Jan AOP9201 B NORD Slavia Minerva Opava 28.52 + 1.56
6. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 29.13 + 2.17
7. Švrlanský Jakub AOV9202 C Baník - FIZA Ostrava 33.27 + 6.31
8. Schuster Marek AOP9303 A NORD Slavia Minerva Opava 35.11 + 8.15
9. Rossmanith Vojta AOP9302 C NORD Slavia Minerva Opava 36.39 + 9.43
10. Verlík Jan TRI9205 C TJ TŽ Třinec 39.43 +12.47
11. Jarnot Michal SOP9302 C TJ Slezan Opava 40.04 +13.08
12. Jendželovský Marek AOV9201 B Baník - FIZA Ostrava 41.23 +14.27
13. Probosz Jan HAV9202 C SKOB Baník Havířov 42.16 +15.20
14. Ročňák Michal AOV9302 B Baník - FIZA Ostrava 43.47 +16.51
15. Šidík Petr AOV9204 C Baník - FIZA Ostrava 45.29 +18.33
16. Volný Tomáš BFM9202 C SKOB Frýdek - Místek 51.23 +24.27
17. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 65.09 +38.13
Svěchota Marek MOV9302 C SKOB Ostrava DISK
Koláček Adam HAV9204 C SKOB Baník Havířov DISK
---------------------------------------------------------------------------------