Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKOB Frýdek-Místek (BFM) – ARCHIV VÝSLEDKŮ 1993-2010

Sylvie ADAMOVÁ

2006 D10N KŽ podzim 10.místo

          D10C KŽ podzim 11.místo

Pavla ALBRECHTOVÁ

1993 D18C OŽ podzim 9.místo

1994 D18C OŽ jaro 11.místo

Aleš BERNATÍK

1994 H21C OŽ podzim 26.místo

1995 H21C OŽ podzim 23.místo

1996 H21C OŽ jaro 20.místo OŽ podzim 41.místo

1997 H21C OŽ 9.místo licence B

1998 H21C OŽ 8.místo licence B

1999 H21C OŽ jaro 46.místo OŽ podzim 32.místo

Šárka BERNATÍKOVÁ - OLIVKOVÁ

1993 D21C OŽ jaro 25.místo

1995 D21C OŽ podzim 13.místo

1996 D21C OŽ jaro 12.místo OŽ podzim 7.místo licence B

1997 D21C OŽ 8.místo

Barbora BOHATÁ

1996 D12C OŽ jaro 22.místo OŽ podzim 12.místo

1997 D12C OŽ 7.místo licence B

Kateřina BOHATÁ

1995 D12C OŽ jaro 11.místo OŽ podzim 9.místo

1996 D12C OŽ jaro 3.místo licence B

1997 D14B ZŽ 16.místo licence B

D14C OŽ 7.místo 

1998 D14B  ZŽ 27.místo

Michal BOTUR

1993 H12C OŽ jaro 30.místo OŽ podzim 31.místo

Daniel BEZECNÝ

2001 H10N OŽ podzim 6.místo

Šarlota CIBÍKOVÁ

2004 D10N KŽ jaro 6.místo KŽ podzim 10.místo

 

Petr CIGÁNEK

1998 H16C OŽ 17.místo

1999 H18C OŽ jaro 6.místo OŽ podzim 5.místo

Hana CIGÁNKOVÁ

1997 D14C OŽ 9.místo licence B

1998 D14C OŽ 16.místo

 

Denis GOLA

2008 H10N KŽ podzim 19.místo

 

Martin HABRNAL

1999 H12C OŽ jaro 17.místo OŽ podzim 16.místo

2000 H14C OŽ jaro 25.místo OŽ podzim 32.místo

2001 H14C OŽ jaro 13.místo OŽ podzim 18.místo

2002 H16C OŽ jaro 28.místo

2003 H16C KŽ jaro 20.místo KŽ podzim 11.místo

2004 H18C KŽ podzim 8.místo


Eva HABRNALOVÁ

2001 D10N OŽ podzim 8.místo

2003 D12C KŽ jaro 14.místo KŽ podzim 16.místo

Pavel HEIDRICH

1999 H14C OŽ jaro 17.místo OŽ podzim 11.místo


Adéla HOSCHOVÁ

2003 D16C KŽ jaro 21.místo KŽ podzim 10.místo

2004 D18C KŽ jaro 12.místo



Tereza HRANČÍKOVÁ

1999 D12C OŽ podzim 12.místo

2000 D12C OŽ jaro 17.místo

 

Jan HRNEČEK

1999 H12C OŽ podzim 25.místo

2000 H14C OŽ jaro 34.místo

2001 H14C OŽ podzim 26.místo

2002 H16C OŽ jaro 11.místo OŽ podzim 17.místo

2003 H16C KŽ jaro 7.místo licence B KŽ podzim 6.místo licence B

2003 H18C KŽ podzim 7.místo

2004 H18C KŽ jaro 8.místo

2005 H18C KŽ jaro 10.místo KŽ podzim 11.místo

2006 H21C KŽ jaro 56. místo

 

Katrin CHMELÍKOVÁ

2005 D12C KŽ podzim 19.místo


Jan CHODURA

1995 H12C OŽ podzim 23.místo

1996 H12C OŽ jaro 6.místo licence B OŽ podzim 6.místo licence B

1997 H14B ZŽ 36.místo 

H14C OŽ 9.místo 

1998 H14C OŽ 3.místo licence B

1999 H16C OŽ jaro 20.místo OŽ podzim 8.místo

Soňa CHODUROVÁ

1994 D12C OŽ podzim 21.místo

1995 D14C OŽ jaro 25.místo OŽ podzim 14.místo

1996 D14C OŽ jaro 11.místo licence B

1997 D16B ZŽ 18.místo licence B

D16C OŽ 4.místo licence B

1998 D16B ZŽ 26.místo

D16C OŽ 2.místo licence B

1999 D18B ZŽ 15.místo licence B

         D18C OŽ jaro 3.místo licence B OŽ podzim 1.místo licence B

Richard IVAN

2002 H14C  OŽ jaro 9.místo licence B OŽ podzim 8.místo licence B

2003 H16B ZŽ 23.místo

         H16C KŽ jaro 13.místo KŽ podzim 3.místo licence B


Hana IVÁNKOVÁ

2002 D16C OŽ podzim 15. místo

2003 D16C KŽ jaro 23. místo KŽ podzim 13. místo

2004 D18C KŽ jaro 11. místo KŽ podzim 9. místo

2005 D18C KŽ jaro 16. místo KŽ podzim 12. místo

2006 D21C KŽ jaro 34. místo

 

Žaneta IVÁNKOVÁ

2002 D10N OŽ podzim 7. místo

2003 D10C KŽ jaro 3. místo KŽ podzim 13. místo

         D12C KŽ podzim 13. místo

2004 D12C KŽ jaro 6. místo licence B KŽ podzim 12. místo

2005 D12C KŽ jaro 17. místo KŽ podzim 7. místo

2006 D14C KŽ jaro 10. místo KŽ podzim 9. místo

2007 D14C KŽ jaro 25. místo

 

Dita JANÍKOVÁ

1999 D10C OŽ podzim 2.místo

2000 D12C OŽ jaro 6.místo licence B OŽ podzim 10.místo

2001 D12C OŽ jaro 4.místo licence B OŽ podzim 14.místo

2002 D12B ZŽ 13.místo

D12C OŽ jaro 5.místo licence B

2003 D14B ZŽ 25.místo

Lenka JANOVIČOVÁ

2004 D10N KŽ jaro 10.místo

 

Lenka KALÁBOVÁ

1993 D14C OŽ podzim 23.místo

1994 D16C OŽ jaro 10.místo

Michaela KLOSOVÁ

1997 D12C OŽ 28.místo 

 

David KOČÍ

2004 H10N KŽ jaro 5.místo KŽ podzim 8.místo

2005 H12C KŽ jaro 22.místo

2006 H12C KŽ podzim 18.místo

Václav KOPEČEK

2000 H12C OŽ jaro 20.místo OŽ podzim 23.místo

 

Martin KUBĚNA

1997 H12C OŽ 33.místo


Jana LEZOVÁ

1994 D12C OŽ podzim 25.místo

1995 D12C OŽ jaro 4.místo licence B OŽ podzim 7.místo licence B

Martin LIGOCKI

1997 H12C OŽ 35.místo

Petr MARTINÁK

1996 H14C OŽ jaro 25.místo

 

David MATĚJKA

2005 H14C KŽ jaro 24.místo KŽ podzim 26.místo

 

Radek MĚRKA

2003 H10C KŽ jaro 6.místo KŽ podzim 11.místo


Roman MĚRKA

2000 H14C OŽ jaro 37.místo OŽ podzim 34.místo

2001 H14C OŽ jaro 30.místo OŽ podzim 33.místo

2002 H16C OŽ jaro 27.místo OŽ podzim 25.místo

2003 H16C KŽ jaro 15.místo KŽ podzim 7.místo licence B

 

Petr MÍL

2008 H35C KŽ podzim 28.místo

 

Patrik MILAT

2000 H10C OŽ podzim 6.místo

2001 H12C OŽ jaro 23.místo OŽ podzim 23.místo

2002 H12C OŽ jaro 14.místo

 

Richard OTT

2005 H16C KŽ jaro 22.místo KŽ podzim 18.místo


Jiří PALKOVSKÝ

2006 H10N KŽ jaro 8.místo KŽ podzim 16.místo


Filip PAVLÁDY

2010 H12C KŽ jaro 23.místo

Michal POCHVALIT

1995 H14C OŽ jaro 25.místo OŽ podzim 23.místo

 

Gabriela RANDEKOVÁ

1999 D21C OŽ jaro 23.místo OŽ podzim 1.místo

 

David ROHEL

2006 H10N KŽ jaro 10. místo KŽ podzim 18. místo

          H10C KŽ podzim 7. místo

2007 H12C KŽ jaro 15. místo KŽ podzim 19. místo

 

Pavel ŘEHÁK

2006 H10N KŽ jaro 15.místo KŽ podzim 22.místo

          H10C KŽ podzim 9.místo

Josef SEBERA

1995 H12C OŽ jaro 22.místo OŽ podzim --

1997 H14C OŽ 11.místo

1998 H16C OŽ 3.místo licence B 

1999 H16B ZŽ 8.místo licence B

H16C OŽ jaro 6.místo licence B OŽ podzim 5.místo

Václav SEBERA

1994 H12C OŽ podzim 27.místo

1995 H12C OŽ jaro 21.místo OŽ podzim 19.místo

1996 H14B ZŽ 23.místo 

H14C OŽ podzim 9.místo licence B

1997 H14B ZŽ 21.místo licence B

H14C OŽ 2.místo licence B

1998 H16 MČR klasická trať 27.místo

H16B ZŽ 15.místo 

H16C OŽ 2.místo licence B

1999 H16B ZŽ 3.místo licence A

H16C OŽ jaro 11.místo OŽ podzim 11.místo (ms)

 

Tomáš SIKORA

1993 H21C OŽ jaro 18.místo

 

Iva SPRATKOVÁ

1994 D21C OŽ podzim 15.místo

1995 D21C OŽ jaro 6.místo licence B OŽ podzim 9.místo

1996 D21B ZŽ 17.místo licence B

D21C OŽ jaro 2.místo licence B

1997 D21B ZŽ 17.místo licence B

D21C OŽ 2.místo licence B

1998 D21 MČR dlouhá trať 62.místo

D21B ZŽ 5.místo licence A

D21C OŽ 4.místo 

1999 D21 MČR dlouhá trať 37.místo

D21C OŽ jaro 22.místo (ms) OŽ podzim 13.místo (ms)

Pavel STRAČÁNEK

1997 H16C OŽ 10.místo

1998 H16C OŽ 6.místo licence B 

1999 H18 MČR dlouhá trať 58.místo

H18B ZŽ 21.místo 

H18C OŽ jaro 5.místo OŽ podzim 4.místo

Mário STÝSKALA

1995 H12C OŽ podzim 16.místo

1996 H14C OŽ jaro 8.místo licence B OŽ podzim 15.místo

1997 H14B ZŽ 16.místo licence B

H14C OŽ 20.místo 

1998 H16B ZŽ 21.místo 

H16C OŽ 5.místo licence B

1999 H16B ZŽ 15.místo licence B

H16C OŽ jaro 3.místo licence B OŽ podzim 4.místo licence B

Tomáš STÝSKALA

1995 H12C OŽ podzim 34.místo

1996 H12C OŽ jaro 53.místo OŽ podzim 30.místo

1997 H14C OŽ 18.místo

1998 H14C OŽ 6.místo licence B 

 

Martin ŠATÁNEK

1993 H12C OŽ podzim 21.místo

1994 H12C OŽ jaro 8.místo licence B OŽ podzim 7.místo licence B

1995 H14C OŽ jaro 7.místo licence B OŽ podzim 9.místo

1996 H14B ZŽ 22.místo 

H14C OŽ podzim 1.místo licence B

1997 H16B ZŽ 19.místo 

H16C OŽ jaro 2.místo licence B

1998 H16B ZŽ 14.místo 

H16C OŽ 1.místo licence B 

1999 H18 MČR dlouhá trať 49.místo

H18 MČR klasická trať 23.místo

H18 MČR krátká trať 12.místo licence A

H18B ZŽ 8.místo licence B

H18C OŽ jaro 1.místo licence B

Milena ŠRUBAŘOVÁ

1997 D14C OŽ 25.místo

1998 D14C OŽ 13.místo

 

Petr TRUCHLÝ

2002 H12C OŽ jaro 26.místo

 

Jiří VOLNÝ

2001 H12C OŽ jaro 20.místo OŽ podzim 18.místo

2002 H14C OŽ jaro 38.místo

2003 H14C KŽ jaro 18.místo KŽ podzim 11.místo

2004 H16C KŽ jaro 23.místo

2005 H16C KŽ jaro 13.místo KŽ podzim 20.místo

Jiří ZIEGLER

2002 H10N OŽ podzim 11.místo