Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky MČR-sprint,1.CŽ,29.4.2006,LCE,Luhačovice


H18 3.21 km, 17 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 16.39

2. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 16.43 + 0.04

3. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 16.49 + 0.10

4. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 17.21 + 0.42

5. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 17.31 + 0.52

6. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 17.37 + 0.58

7. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 17.50 + 1.11

8. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 17.51 + 1.12

9. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 17.52 + 1.13

10. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 18.03 + 1.24

11. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 18.04 + 1.25

12. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 18.35 + 1.56

13. Bravený Adam VBM8801 A VSK MZLU Brno 18.43 + 2.04

14. Poklop Martin SSU8802 A SK Severka Šumperk 18.48 + 2.09

15. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 18.50 + 2.11

16. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 18.55 + 2.16

17. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 18.58 + 2.19

18. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 19.04 + 2.25

19. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 19.05 + 2.26

19. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 19.05 + 2.26

21. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 19.06 + 2.27

22. Škoda Jakub VLI8800 A VSK Slavia TU Liberec 19.15 + 2.36

23. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 19.30 + 2.51

24. Sochor Jan HAV8801 B SKOB Baník Havířov 19.32 + 2.53

24. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga Praha 19.32 + 2.53

26. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 19.35 + 2.56

27. Oľhava Rastislav TKE8901 C Akademik TU Košice 19.51 + 3.12

28. Chrappa Richard SPE8901 C TJ Sokol Pezinok 19.54 + 3.15

29. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 20.03 + 3.24

30. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 20.07 + 3.28

31. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 20.08 + 3.29

32. Majláth Martin EBB8902 C Ekonom Banská Bystrica 20.25 + 3.46

33. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 20.45 + 4.06

34. Daněk Jáchym VRL8901 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 20.53 + 4.14

35. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 20.59 + 4.20

36. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek-Místek 21.15 + 4.36

37. Kollár Miroslav KYS8801 C KOB Sokol Kysak 21.18 + 4.39

38. Gajdoš Tomáš KYS8803 C KOB Sokol Kysak 21.22 + 4.43

39. Drenčák Jakub TKE8902 C Akademik TU Košice 22.18 + 5.39

40. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 22.39 + 6.00

41. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 23.27 + 6.48

41. Sýkora Daniel TKE8803 C Akademik TU Košice 23.27 + 6.48

43. Tomašovič Michal SPE8902 C TJ Sokol Pezinok 23.51 + 7.12

44. Maľar Matej TKE8806 C Akademik TU Košice 25.46 + 9.07

45. Porubčan Matúš KYS8903 C KOB Sokol Kysak 26.46 +10.07

46. Ringer Štefan TKE8906 C Akademik TU Košice 27.30 +10.51

--------------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.43 km, 9 kontrol

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Šulerová Hana TBM9451 B TJ Tesla Brno 8.40

2. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 9.01 + 0.21

3. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 9.02 + 0.22

4. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 9.26 + 0.46

5. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 9.39 + 0.59

6. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 10.41 + 2.01

7. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 11.54 + 3.14

8. Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov 11.57 + 3.17

9. Pijakova Barbora SPE C TJ Sokol Pezinok 13.29 + 4.49

-------------------------------------------------------------------------------------

H35C 2.07 km, 11 kontrol

--------------------------------------------------------------------------------------

1. Pavelka Vladimír VIZ5903 C TJ Sokol Vizovice 15.44

2. Máj Štefan BBA5201 C KOBRA Bratislava 16.46 + 1.02

3. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 18.21 + 2.37

3. Mižúr Ján FBA5501 C TJ Slavia Farmaceut Bratislava 18.21 + 2.37

5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 20.47 + 5.03

6. Opršal Alan X02 C 22.01 + 6.17

7. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 23.18 + 7.34

8. Ondrušek Ladislav SVS5902 C Orientklub Vsetín 23.19 + 7.35

9. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 25.06 + 9.22

10. Jakob Ladislav SVS5502 C Orientklub Vsetín 25.23 + 9.39

Čech Přemysl SVS5901 C Orientklub Vsetín DISK